Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: komputer pokładowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem nowy i mam mały problem z moją Alhambrą. Otóż ponad rok temu samochód poszedł do mechanika. Po powrocie nie działał komputer pokładowy i dodatkowo spalone było radio. Możliwe, że komputer również został spalony ? Kurde mechanik polecany przez wielu ludzi, niby porządny warsztat, a tu takie cyrki. Jeśli komputer byłby spalony, to co musiałbym wymienić ? Bo i tak musze podświetlenie zegarów ogarnąć, bo mi niedawno zginęło. Ew. jakie mogą być koszty "przywrócenia" komputera do życia ? Możliwe, że jakaś wtyczka jest odpięta czy coś ? Samochód to Alhambra '98 1.9 TDi 90KM.
Jak to nie działa? Nie wyświetla się nic czy co? Przebieg pokazuje ? Bezpieczniki sprawdzone?
Ciekawe czy nie spawał czegoś i nie spalił
wyświetla sie jedynie czas podróży i nie idzie tego zmienić manetką. Nie pokazuje też, że drzwi nie domknięte, spalona żarówka, itp. Spawać raczej nie spawał, bo nie miał co Tongue On poszedł na warsztat, bo miał problemy z paleniem i zmieniał jeszcze ten włącznik świateł. On kombinował, że to immo jest winne, a to były przerwy na sterowniku. Elektryk moment mi to ogarnął i gdybym wiedział, że tamten spartoli to bym nawet do niego nie prowadził. Od tamtej pory w życiu nie zaprowadze do niego samochodu.
myśle, że temat ogarnięty. Po odpięciu aku, przy demontażu zegarów, komputer wrócił do życia Tongue
Przekierowanie