Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: tylny panel klimatyzacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam kolegów.
Zastanawiam się nad dołożeniem tylnego panelu klimatyzacji do mojego "szerszenia" coś takiego : [Obrazek: 5319884000_1421707218.jpg]
i mam pytanie do obeznanych w temacie: czy ciężko to podłączyć do climatronica ?
rozebrałem podłokietnik i niestety instalacji do tego panelu brak .
Z tego co widzę to wychodzą tylko 3 kable ale gdzie je podłączyć ?
Nadmienię, że posiadam wersję highline z 3 strefową klimą, sterowaną z przedniego panelu
z tego co widziałem choć pewności nie mam kable szły z tylnej części do przedniego panela klimatronika.
A jaki masz sterownik z przodu ? Musi mieć przynajmniej przycisk REAR . Ten panel jest podpięty do przedniego przez magistralę LIN .
Maciek kolega ostani raz logowal sie rok temu. Napisal caly jeden post. Nie liczyłbym na to ze odpisze.
Aaaaa to nie spojrzałem Blush. Ale internet " jest wieczny " dopóki prądu starczy . Może komuś jeszcze się przyda do zabawy ta informacja .
Internet jest wieczny Blush

Mam klimę 3 strefy, panel przedni posiada przycisk REAR.

Chcę dołożyć tylny panel, mógłbyś rozwinąć wypowiedź dotyczącą podłączenia, a dokładniej magistrali LIN?

Na przednim panelu (z tyłu) nie zauważyłem dodatkowego miejsca na wtyczki/przewody.
w scemacie widać 3 kabelki
+ , masa i sterowanie LIN
Wpina się w istniejące miejsca wtyczek panelu głównego .
(09-01-2018 10:51)Maciej_F napisał(a): [ -> ]w scemacie widać 3 kabelki
+ , masa i sterowanie LIN
Wpina się w istniejące miejsca wtyczek panelu głównego .

Możesz zapodać ten schemat, jeśli sprawa jest tak prosta, to dołożę ten panel Big Grin
Aj zapomniałem . Tu masz jak na tacy . Pewnikem trzeba będzie jeszcze zakodować jego istnienie w instalacji .
[attachment=6113]
Już jest zakodowany, zmieniłem panel na nowszy i mam błąd braku panela tylnego Blush

Jeszcze raz dzięki.


EDIT: gdzie idzie plusowe 2 w kwadracie.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie