Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: pompki od 130 auy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
tak z ciekawosci pytam , mam auy wymienialem pompki bo sie rozlecialy wymienilme na uzywki z 130 bodajze z arl chyba jesli sie nie myle . myslalem ze przy okazji zyska te 15 km ale tu to samo co bylo pare osob mi mowilo ze jest zwawzszy niz 115 ale nie chce mi sie wierzyc czy ktos cos grzebal przy moim galaxy . i pytanie brzmi czy jesli wymienie komputer od 130 to rzeczywiscie bedzie tyle mial wiem ze rozni sie turbo ale poimpki duzo daja podobno . chcialbym zglebic temat i czy jest mozliwosc wgrania softa gotowego do auy nie na moc 150 kw tylko jakies 10 -20 konikow wiecej . mam kabelek viakena cos tam potrafie tylko nigdy nie zglebialem tematu moze ktos cos podrzuci jako offtopic
Niee, to musi tuner zestroić u siebie, nie wgrywaj gotowców, szkoda auta Wink
Od 130 KM silnika to pąpki od ASZ silnika.
Od 150 KM silnika to pąpki ARL lub od aut SGA silnik BTB.
Jak masz je już włozone to jedz do dobrego tunera on sprawdzi stan motorowni i zapoda odpowiedni program i bedzie pan zadowolony , do tej mocy ktora chcesz osiag ac kompa wymieniac nie musisz zmiana softu wystarczy.
niech poda oznaczenia pompek jakie tam wyladowaly. to nie powinno chodzic zbytnio po takiej zamianie.
Ja wgrałem samego softa na AUY i nie poznaje auta ,ale tak jak iszą niech zrobi to dobry tuner podkręci go na jakieś 150 spokojnie .Spadnie spalanie i będzie git .Ja jestem bardzo zadowolony ,mały wkład zł a jaka przyjemność Big Grin
Andrzej ja tak samo sie wybieram na takie spotkanko wgrywanko i zobacze jak zmieni sie moj Szatan Smile
pompki byly ag czy ak oryginal w auy natomiast sa wlozone od 130 passata asz chyba nie pamietam dokladnie auto chodzi normalnie tak jak wczesniej nie widze roznicyy wiem tylko ze kiedys z nudow wlozylem pompki od 105 to nie mial sily ruszyc Big Grin

oferty sprzedaży proszę zamieszczać w dziale Giełda
mod marcyb3
Podaj oznaczenia pompek jakie tam wyladowaly bo passka ASZ nigdy w zyciu nie bylo. TO na tych pompkach nie ma prawa chodzic kulturalnie.
Ale same pompki nic nie dają Programowo są ustawione dawki paliwa i koniec mają tylko większą wydajność .jak wstawiłem program to jest różnica nawet na orginałach AUY do tego modelu mam program tylko że każdy motorek potrzebuje korekty żeby była bajka różnie się zachowóją może przykapcać .
(14-01-2015 17:59)wiola napisał(a): [ -> ]Podaj oznaczenia pompek jakie tam wyladowaly bo passka ASZ nigdy w zyciu nie bylo. TO na tych pompkach nie ma prawa chodzic kulturalnie.
ASZ były w golfie 130km, a w passatach AVF i AWX
Stron: 1 2
Przekierowanie