Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: problem z odpaleniem sharana 1.9 115
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich wczoraj mialem taki przypadek w czasie jazdy sharan lekko mi szarpna nastepnie zgasl i juz nie moglem odpalic.doszlem sam ze pompa paliwa w zbiorniku padla.dzisiaj wymienilem na inna pompa dziala ale auto nieodpala.dlugo grzebalem,paliwo podaje kolega sprawdzil mi bledy i nic nie ma.pozniej jakims cudem zapalil pochodzil z 5 minut poczym dodalem mu wiecej gazu troche jeszcze pochodzil ale pozniej zgasl jakby braklo paliwa.znowu zaczelem patrzec pompka dziala nie mam pojecia co to moze byc.filtr wyglada na czysty latem wymieniony.nie wiem gdzie szukac przyczyny.bardzo prosze o pomoc moze ktos mial cos podobnego.pozdrawiam
przeniosłem w odpowiedni dział, proszę następnym razem zakładać wątek w odpowiednim dziale ;mod marcyb3
Sprawdzić musisz czy jak przekręcisz kluczyk słyszysz cyk na pompie i przekaźnik 109. To na początek.
Jak by padł przekaźnik 109 to by nie zapalała się kontrolka od świec żarowych.
pompka dziala kilkakrotnie ja sprawdzalem ale co do tego ma przekaznik 109.dziwi mnie bo raz mi zapalil ale jak troche dluzej go przytrzymalem na obrotach to zgasl i juz pozniej nieodpalil.moze sie zapowietrza juz nie wiem co robic??
to przekaźnik sprawdzić musisz i nie mylić proszę z przekaźnikiem 103 ,ale wiesz co najlepiej to go podłączyć pod vaga bo to może się okazać immobilajzer albo co innego.
Przekierowanie