Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Światła mrugają/przygasają podczas jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam .Podczas jazdy zaczynają mrugać światła dzienne zauważyłem to w nocy, nic nie słychać żeby się coś działo j=innego z alternatorem lub z napięciem .Co sie może dziać gdzie szukać problemu ?
Jakie to światła dzienne ?

Sebastian_Z_Mazur

Jeżeli to ledy to może oznaczać koniec żywota
moj sasiad w swoim seacie podlaczyl ledy pod plusa pod klakson i smiech na sali bo mial wrecz stroboskop jak jechalBig Grin
(03-01-2015 00:01)gretex napisał(a): [ -> ]Witam .Podczas jazdy zaczynają mrugać światła dzienne zauważyłem to w nocy, nic nie słychać żeby się coś działo j=innego z alternatorem lub z napięciem .Co sie może dziać gdzie szukać problemu ?
Chodzi ci może o swiatła mijania? Jak startuje piec diogrzewacz, to w momencie grzania swiecy jest zauważalne mruganie oswietlenia, to tak tylko około 2 minuty, przy wygaszaniu też się włacza świeca i swiatła delikatnie pulsują.
dzięki Shy właśnie zauważyłem że przy włączaniu piecyka to się robi dzięki za podpowiedz pozdrawiam SmileSmile
To nic złego sie nie dzieje, bo tak ma być. Wink

Sebastian_Z_Mazur

Czyli chodziło o światła mijania a nie do jazdy dziennej Smile
Witam mam oto taki problem z światami mijania podczas jazdy powyżej 80 km światła zaczynają mrugać. Jadąc okolo 60km światła pracuja normalnie to samo na biegu jałowym, ładowanie alternatora jest ok. Czy miał może ktoś z was podobny problem i może mnie pokierować co sprawdzić samochód to seat alhambra 1.9 tdi 131 km.
Zacznij od sprawdzenia kabli przy lampach i bezpiecznikach.
Stron: 1 2
Przekierowanie