Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: AYL-tłumik środkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam kolegów,
to mój pierwszy post na tym forum więc na początek kłaniam sie nisko i przechodzę do rzeczySmile
Od kilku tygodni jestem póki zadowolonym posiadaczem sharana V6 4Motion z 2005 roku.Jak to po kupnie auta udałem się na konkretny przegląd do warsztatu i tam okazało się,że jedynym tematem,którym trzeba by się zająć jest tłumik środkowy,który to powoli sie kończy. I teraz... z tego co sie zorientowałem tłumik ten dostępny jest tylko w ASO (1999zł) to trochę duzo jak na tłumikWink więc moje pytanie jest takie czy może jest ktoś,gdzieś kto robi takie tłumiki?? Czy faktycznie tylko ASO?? Inne propozycje??...
Pozdrawiam Tomek
Faktycznie z tym tłumikiem jest problem. A od wersji -2000 pasuje może??
Zobacz tutaj:
http://www.mebus.pl/ukady-wydechowe/14-tumiki.html
mogą ściągnąć większość modeli lub dorobić wg wzoru. Chwalili ich już na kilku forach więc raczej porządna firma.
od wersji 174 konnej nie pasuje,sam tłumik zupełnie inny i przekroje rur też mniejsze...nie ma szans.
Poszukaj na jakiś szrotach albo na allegro - może trafisz na dobry egzemplarz.
Ja mam 2001 rok i tłumik jeszcze zdrowy więc spokojnie możesz naleźć coś dobrego.
Poszukaj w tłumikach firmy Walker powinieneś znaleźć. Ja ostatnio środkowy i końcowy wymieniałem i jestem zadowolony. Jescze zobacz katalog firmy Bosal.
(30-12-2014 00:52)daneczek76 napisał(a): [ -> ]Poszukaj w tłumikach firmy Wolker powinieneś znaleźć.
Walker Wink

tomeksopot Kolego,tutaj masz to czego szukasz za 105zł : http://pamaku.pl/produkt-Tłumiki_Volksw...12370.html Wink
To jest końcowy.
Karaś sory przejęzyczenie poprawiłem ale i tak wiemy o co kaman.Big Grin
Wykonałem kilka telefonów do firm i nikt tego nie robi w zamienniku. Tłumik środkowy do 24V tylko w ASO. Końcowe są bez problemu. Za używkę raczej podziekuję bo używkę to mam Wink Także teraz muszę dopaść kogoś kto ma jakiś dobre zniżki w ASO.
A dzwoniłeś do firm które robią wydechy od zera pod auto? Może nie zrobiliby ori ale coś podobnego?
Stron: 1 2
Przekierowanie