Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: silnik do vw sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

astro1

Witam , mam okazje dostać VW Sharana z uszkodzonym silnikiem , chciałbym kupić jakiś używany silnik , mam pytanie jaki silnik najlepiej by wstawić do sharana. Dzieki z gory za odpowiedź
Napewno taki sam jaki był ,bo w innym przypadku musiał byś zmieniać komputer ,oraz oprzyrządowanie,bo z innych silników mogło by nie pasować .
Najlepiej jak chcesz wsadzic inny motor to napisz jaki by a jaki chcesz wsadzić wtedy bedzie łatwiej cos więcej powiedzieć.
Dokładnie napis z jakie go roku z jakim silnikiem był, przy wymianie na inny silnik niz był możliwa będzie wymiana sterownika lub jego przeprogramowanie.
Oczywiście jeśli to auto po FL i TDI to wstawił bym PD 150KM -tu: http://allegro.pl/ford-galaxy-vw-sharan-...97658.html
Ewentualnie jakiś ASZ TDI 130 KM.
3 tys zl za goly slupek a gdzie turbo, pompki itd?? Gdzie komp i reszta?? W 7-0 tys sie zmiesci jak bedzie tak kompletował. Wkladaj z takim samym oznaczeniam albo naprawiaj tego co masz zaleznie od tego co sie wykrzaczyło.
wesol na fotkach jest widoczne turbo i pompki trzeba by zadzwonić i dopytać się co gości rozumie przez bez osprzętu, bo to rożnie bywa z interpretacją. Pozdrawiam
ja to mam na codzień. Osprzet to osprzet czyli pompy wszelkiego rodzaju, wtryski itd. silnik to slupek. Jesli mysisz ze ktos sprzeda za 3 tys zl pompki od 150 konnej wersji, słupek, moze jeszcze turbo i na prawie nowym rozrzadzie to chyba sam w to nie wierzysz.
no nie wierze , ale może chociaż rozrząd zostawi Big Grin co do reszty może jakaś negocjacja z inne graty, choć pewnie do innego auta może być to drogi SWAP jak się wszystko sumuje.
choć nie mówię że za 3 tys to łudziłem się że słupek przynajmniej z wtryskami bo jak sam to już bym wolał ASZ kupić za 1700 a to ten sam silnik, a dolot i turbawke + wydajniejsze wtryski od 150 samemu kupić
już nie mówiąc że przy takim SWAP też skrzynie trzeba wymieniać także znowu koszty.
Przekierowanie