Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sprzęgło, docisk, koło dwumasowe, zestaw - jakie/zamienniki itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Tak, tylko, ze Ty masz fabryczne. Ja musialbym zakladac valeo kit4, ktory w zestawie z wysprzeglikiem kosztuje tyle samo co 2mas. Teraz pytanie czy jak siadzie sama tarcza valeo czy dokupie pojedynczo?
w tym valeo nie jest problemem tarcza. problem w tym ze ani nie jest to zestaw za mocny no i telepie mocno.
(08-04-2014 12:22)wesol napisał(a): [ -> ]w tym valeo nie jest problemem tarcza. problem w tym ze ani nie jest to zestaw za mocny no i telepie mocno.

No czyli odpada. To jest powazny problem skoro dwumasy sa wadliwe a jednonasowe tez do d...y.Huh
noi sie stało Sad jutro bede wiedział dlaczego bo jutro dojdzie opis odzuceia reklamacji mojej tarczy i docisku Sad cholera widac po niej ze niejest równo brana a oni to odzucili ;/ gdzie z tym udezyc bo wsłowa pana z welmotu ze jak dostaie opis braku przyznania reklamacji to zadzwoni do hurtowni itd to jakos mi sie niechce wiezyc ze po tym zadzwoni coś w skura;/
(08-04-2014 12:11)mirekm71 napisał(a): [ -> ]Tak, tylko, ze Ty masz fabryczne. Ja musialbym zakladac valeo kit4, ktory w zestawie z wysprzeglikiem kosztuje tyle samo co 2mas. Teraz pytanie czy jak siadzie sama tarcza valeo czy dokupie pojedynczo?
Kolego ja podam przykład. Padła mi tarcza sprzęgłowa w dużym kombajnie zbożowym( zdarte okładziny). Dzwoniłem do serwisu i nowa kosztowała 600 złotych to pojechałem do serwisu tira i założyli mi nowe okładziny na moją starą tarczę i zanitowali. Cały koszt wyniósł mnie 120 złotych a na tej tarczy śmigam już trzy lata i lepsza jak oryginał.Smile
tarcza sprzeglowa to nie tylko okladzina na niej. Tarcza to nie problem mimo to. Tak jak pisalem telepie na tym valeo to standard.
Lubie zakladac czesci zamienne. Zanim mechanik zdemontuje skrzynie ja dostarcze tarcze na zamiane. Moj samochod to taksowka i nie ma czasu na stanie.
Najgorsze jest to, ze mechanik jeszcze musi wyciagnac mi wysprzeglik z zestawu, ktory reklamowal wiec i tak bedzie wymiana dwumasy. Mam czas, moge sobie wybrac co chce zalozyc i nie wiem co wybrac. Luk 1500zl ale sie przejechalem. Sachs 1750 zl ale kolega Piwek reklamowal. Nie wiem co zamontowac, mam wydac kupe kasy i jakos bez przekonania.
Kolega Wesol ma rację. Części Valeo używałem ale do malucha a co do sharana to raczej bym nie zakładał.
Na taxi producent zaleca koło lite,jak nie ,to brałbym sachsa...
No nie wiem czy producent zaleca skoro nie wystepuje oryginal tylko valeo. Chyba, ze wystepuje jakies sztywne do PDka poza Valeo a ja nie wiem? Sprawnej skrzyni wymieniac na 5-ke tez nie chce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie