Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sprzęgło, docisk, koło dwumasowe, zestaw - jakie/zamienniki itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ja swojego luka tez bede reklamował bo na zimnym strasznie ją słychać a przelatane może z 7tyś a zaczeło się jakiś tydzień temu,i trzęsie bydą przy 1500 obr przez chwilke jak mu daje ostro w pedał,jak spokojnie to tego nie ma.już w sklepie załatwione ze przywioze tylko musze znaleść czas na rozebranie Smile
hej długo nieodwiedzałem forum bo troche mi sie w zyciu pozmieniało aktualnie zmienilem miejsce zamieszkania i moje auto nadal stoi w starym miejscu oddalone aktualnie odemnie o 250 km dalej zsprzeglem w reklamacji otóż sachs odpisał na reklamacje dwumasy tak ze na powiezchni masy wtórnej widoczne slady ale koło spełniające norme produceta wiec reklamacja odzucona teraz około 10 dni temu oddana została tarcza idocisk ponieważ na tarczy widac ze cośjest nietak jakby połowa jej była uzywana połowa nie ;/ jakby nierówno sie kręciła błędne wyważenie ? ale obawiam sie ze ta reklamacja również zostanie odzucona niewiem co dalej z tym fantem robic auta juz niemam ponad miesiac w najbardziej potrzebnych chwilach jestem bez auta a sahs odmawia pomocy ;/
Dziwna sprawa ale w sumie co mazrobic sachs skoro biora kolotakjak kazdy warsztat i sprawdzaja luzy. Nie ma duzych to znaczy ze jest okej. Moze tarcza jest jakas lekko sfatygowana moze docisk ma jakis defekt ale tego ewnienie sprawdzali tak dokladnie.
Masakra PiwekUndecided
(06-04-2014 21:49)piwek86 napisał(a): [ -> ]hej długo nieodwiedzałem forum bo troche mi sie w zyciu pozmieniało aktualnie zmienilem miejsce zamieszkania i moje auto nadal stoi w starym miejscu oddalone aktualnie odemnie o 250 km dalej zsprzeglem w reklamacji otóż sachs odpisał na reklamacje dwumasy tak ze na powiezchni masy wtórnej widoczne slady ale koło spełniające norme produceta wiec reklamacja odzucona teraz około 10 dni temu oddana została tarcza idocisk ponieważ na tarczy widac ze cośjest nietak jakby połowa jej była uzywana połowa nie ;/ jakby nierówno sie kręciła błędne wyważenie ? ale obawiam sie ze ta reklamacja również zostanie odzucona niewiem co dalej z tym fantem robic auta juz niemam ponad miesiac w najbardziej potrzebnych chwilach jestem bez auta a sahs odmawia pomocy ;/

Przykro słyszeć Ze te dwumasy tak się sypią. Ostatnio kumplowi sprzęgło na 5 biegu się ślizgało w 110km 2000 rok i mechanik mu powiedział że trzeba zmienić na nową dwumasę bo ma straszne luzy. Po mojej interwencji wyszło że mechanik do swojego chciał tą dwumasę zostawić.Angry W końcu wymienił tylko tarczę za ponad 400 złociszy i wysprzęglik. Teraz sharan śmiga jak ta lala.Big Grin Stara tarcza nie wyglądała na startą tylko miała spalone okładziny dlatego się ślizgało.
wmojej jest jak patrzysz na nią to jakby połowa lekko zdarta a połowa nietknięta na tej tarczy zrobiłem około 5 tys km z czego 4 tys telepotaniny ;/ sahs ma do srody czas z reklamacją tarczy i docisku odpisze co wymyslili ...
napewno zleja to i odrzuca reklamacjeUndecided mi tez mechanicy kazali wymienic dwumas bo niby luzy i takie tam ze sie konczy ze na wlasna odpowiedz skrzynie skrecaja po wymianie wysprzeglika a jak narazie nic z dwumasa nie robilem Undecided
Powinni Ci uznać tą reklamację ponieważ tarcza powinna zużywać się równomiernie.Problem jest z dociskiem lub dwumasą w takim przypadku.
Cholera a ja wlasnie zamierzalem zamawiac sachsa bo myslalem, ze tylko Luk sie psuje. Teraz mam problem... Moze sztywne?
Ja mam sztywne od nowości, przelatane ponad 300 tysięcy i ciągałem przeróżne ciężary.Nogę też mam nie lekką ale jak na 90 KM to i tak jest dobrze.Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie