Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakie głośniki w drzwi Sharan 2005r
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kupiłem Sharana 2005 rok, w nim mam radio oryg. navi mcd i głośniki oryg. które grają jak gów...no, idzie sie na nie wyrzygać .. w poprzednim aucie jakim był vw touran miałem oryg. nagłośnienie i grało pięknie głośno i basowo. prosze o pomoc w doborze głośnków średniotonowych montowanych w drzwi przednie które by podpasowały mocą do radia i wymiarem do drzwi, w rozsądnej cenie rzecz jasna Wink, dzieki z góry za podpowiedzi !!! pozdrawiam wszystkich użytkowników sharanów
Wejdzie każdy głośnik 165 mm pod warunkiem że głębokość montażowa nie przekroczy 65 mm - potem już może być problem z założeniem boczka (głębokość jest ograniczona prowadnicą szyby i lepiej żeby głośnik się o nią nie opierał). Zakładałem boczki z głośnikiem 67mm i już się ciut opierał boczek - zapiął się, dolegał ale dotykał głośnika.

Mocowo - coś z wysoka skutecznością i niedużą "mocą rms"

pod radio ja bym polecał:
u-dimension EL-Comp 6 (albo Jr. Comp 6)
Excursion SX-6C (albo ich lepsza odmiana SHX-6C)
Morel Maximo

do tego potrzebujesz oczywiście dystanse mdf.
dzieki i takie poszukam głośniki , mysle ze najlepiej powzorowac sie moca oryginalnych głosników....
podpowiedz kolego jeszcze czy da sie sciagnac maskownice głośników czy musze demontować cały boczek aby wymienic głosnik ??
cały boczek musisz kolego ściągnąć , w tych modelach nie da się ściągnąć samych maskownic
czy w Galaxy jest tak samo z tymi wymiarami ??
nie robiłem Galaxy ale nie sądzę żeby było inaczej
dzieki za pomoc!!!
pozdrawiam
Witam! Może ktoś powiedzieć jakiej grubości te dystanse muszą być żeby głośnik nie wystawał i nie opierał się o tapicerkę?
12mm to max - jaka jest głębokość montażowa głośników??
Super, dzięki za porady Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie