Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Chip w Galaxy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
po naprawie ogrzewania przyszedl czas na pare konikow wiecej i pytanie
gdzie na terenie Poznania lub okolic dobrze zrobia wirusa?
Moze byc jeszcze Gorzow lub Zielona Góra.
ps. Mam 1.9rdi 131km slyszalem ze 150km to nie bedzie problemu
właśnie - mam ten sam silnik i ktoś mi mówi ze spokojnie mozna zrobic 170 kucyków - do jakiej wartości tak naprawde jest bezpiecznie dla turbiny i koła dwumasowego ?
panowie TU KLICK TU macie tabele przyrostów przy zdrowej serii
Jak pojedziesz do pewnego / dobrego tunera to zrobi Ci tyle mocy ile będzie można dla twoich podzespołów i gotowe ;-).

z 130KM SGA powinno 160KM~ wyjść przy zdrowym osprzęcie.
Ale macie jakas dobra firme do polecenia co dobrze z chipuje autko Smile
cały czas zastanawiam sie czy zawirusować moje ASZ ... koszt niby tylko 500 zł a koników bedzie więcej....

moze ktoś kto to juz sobie zrobi by napisał

wady zalety ?
za 500 zl to raczj enei bedzie to wpelni profi tuning chyba ze tylko dajesz tunerowi soft do obrobki a on ci go modyfikuje a sam go sobie wgrywasz. Ewentualnie wysylasz sterownik i dostajesz ster juz zmodozny. Jesli ktos wie co robi to zrobi dobry soft nawet na odleglosc jesli nie wie co robi to spapra nawet majac dobry sprzet i hamownie do dyspozycji.

Co do samego wirusowania to pytanie jest śmieszne bo to zaledwie lizniecie i podciagniecie mocy o para konikow tylko. Po paru latach stwierdzilem ze jak sie bawic to sie bawic i jak juz cos robic to tak by to przynioslo ze 50-80 koni. Dla samego lizniecia o 20 koni to naprawde gra nie jest warta tej kasy. Jzu dawno chlopaki doszli do tego na forum golfaze jak sie ma wersje 110 konną naprzyklad to lepij zapakowac turbo ASZ i wtryski 216 i zmodzic auto na te 160-170 koni niz samym softem liznac ze 110 a tak naprawde ze 120 koni bo tyle maja w serii na te 140 koni.
(08-03-2016 19:05)wesol napisał(a): [ -> ]za 500 zl to raczj enei bedzie to wpelni profi tuning chyba ze tylko dajesz tunerowi soft do obrobki a on ci go modyfikuje a sam go sobie wgrywasz.

no własnie taki był plan żeby wysłać soft do obróbki i potem go wgrac.
to oferta od jednego z kolegów z niniejszego forum ktory juz mi pomógł z licznikiem więc wydaje się dość profesjonalnie.

Co do 20 - 30 koni bo tyle licze ze taki bedzie efekt ... ok mozna to nazwać liźnięciem ale jak dla mnie wystarczy ... to rodzinny autobus a nie wyścigówka i nie chce w niego pakowac za dużo kasy, ma być ekonimicznie a jak sie da podnieszc moc i moment niewielkim kosztem dlaczego by nie .... zastanawiam sie tylko nad wpływem tego na podzespoły ...
Za 300 zł załatwić mogę profil zrobiony soft lub mniej profil ale też dobrze za 200.
profil zrobiony soft - masz na mysli profesjonalnie zrobiony ?

tylko musiałbyś mi łopatologicznie wytlumaczyć jak wyciągnąć obecny żeby wysłać jak rozumiem i potem jak to wgrać Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie