Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: pełen ale nie pełen FIS?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam takie pytanie, mam pełen wyświetlacz fis, co prawda nie mam manetki MFA ale co mnie zastanawia to zaślepka na górnej części wyświetlacza, na foto innych FIS widzę, że w tym miejscu są dane z radia, ja mam u siebie MCD więc teoretycznie powinno być to aktywne, kwestia czy wystarczy rozebrać zegary i wyłamać plastik czy nie ma sensu tego ruszać? [attachment=3219][attachment=3219]
kolego nie masz pełnego fisa, tylko 3/4 . Pod tą zaślepka na pewno nie masz żadnego wyświetlacza
Jesli masz 1/2 FIS to wyswietlacz działa i jest faktycznie na dolnej połowie, a na górnej vczęci sa kontrolki. ale jesli jest cały FIS, tak jak widzisz na fotkach to wyswietlacz z komunikatami zajmuje 2/3 powierzechni, a na 1/3 są informacje z navi, radia, rezerwa itd. Łatwo rozpoznać.
Jaki masz kszałt samochodu na wyświelaczu jest w pionie i pokazuje każde otwarte drzwi?
jest pełen fis pokazuje drzwi, komunikaty typu bitte tanken ale w miejscu w którym mówisz : (1/3 informacja z navi radia itd) jest czarny pasek
jeśli masz pełen fis to jedno ale czy licznik jest zakodowany pod navi ?
Przekierowanie