Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Winda koła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam mam Sharana 2004 rok, w miejscu koła zapasowego mam pustke. w bagażniku pod zaślepką dziura na wylot. od zewnątrz od dołu nic . czy wystarczy że kupie taką oto np. winde koła zapasowego plus zapas i już. nic więcej nie potrzeba do zamontowania koła zapasowego??
http://allegro.pl/winda-kola-zapasowego-...65224.html
Właśnie tak. Kupujesz winde zakładasz koło i jedziesz :-)
Możesz jeszcze poszukać gumowej zaślepki którą wkłada się w otwór w bagażniku.
Winda, która jest w tym ogłoszeniu pochodzi z SGA przed liftingiem ale będzie pasować. Nawet jest lepsza od późniejszej montowanej w autach po liftingu bo ma metalową zębatkę a nie plastikową.
Fajnie, dzięki wielkie za odpowiedz. Tą zaślepkę mam niestety nic poza tym ale zaraz zrobię małe zakupy.
Chcialby sie jeszcze zapytac czy winda z mk1 pasuje do sharana z 2003 roku?
Niestety z MK1 nie pasuje - sam ostatnio mialem problem z moja winda i na allegro znalazłem aluminiowy odlew kola zębatego i działa a wczesniej właśnie chciałem podmienić z MK1 ale okazało się że nie pasuje!
Kol ,zielin ,, jesteś w błędzie winda pasuje do polifta i jak ktoś wyżej pisał jest solidniejsza .
Zamowilem winde jutro ma dojsc, czy montaz jest dziecinnie prosty czy ma ktos jakies podpowiedzi albo rysunki pokazujace co i jak.
Bez problemu zamontujesz sam.Sprawdz tylko w jakim stanie jest linka i zębatka.Czy linka jest cała bo lubi się zacinać jak jest poprzecierana
Proponuję rozbebeszyć, sprawdzić stan linki,przesmarować zamiast nitów dać nierdzewne śrubki.
Witam okazalo sie ze nie jest to chyba takie proste, winda przymocowana jest do samochodu tylko na dwoch srubach? Moze ma ktos jakies zdjecia pogladowe albo ma czas i napisze jak to zamontowac z gory ogromne dzieki za pomoc.
Tu mam zdjecie mojego auta od spodu, i pytanie czy winda trzyma sie tylko na dwoch srubach mocujacych, dziury na sruby widac na zdjeciu na srodku na tej belce. A to ucho takie u gory zdjecia sluzy do czegos?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie