Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jak się nazywa ta rurka? Gdzie jej szukać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
mam mocno poturbowaną już rurkę, idzie ona w stronę turbiny jak się nie mylę. Mechanik mówił że od dolnej strony jest ona już popękana czy coś.
Pokazuję na zdjęciu jak to wygląda.
[Obrazek: 3a87ab4042e59995med.png]
Jak się to nazywa, i gdzie to mogę kupić?

Pozdrawiam.
odma. Mysle ze kawalek weza z agromy zalatwi sprawe chyba ze w ASO ta rurka kosztuje 10 zl to nie ma co kombinowac.

P.S zakladaj takie temat we wlasciwym dziale.
Nie chodzi mi o odmę, tylko o ten przewód do turbo. Jaki to ma numer katalogowy? Kupić używany czy nowy?

Pozdr.
lepsza używka ori niż jakieś nowe badziewie,podałem Ci linka z tą rurą co nachodzi na turbinę i przeważnie właśnie w tym miejscu pęka albo też te mocowanie na śróbe
Ciezko zapytac o czesc Smile a pol forum wie ze rozebralem auto lepiej sie glowic skad co wziasc Smile jak co mam lepiej uzywka jak cos kombinowac bo wydaje mi sie ze szczelnosc najwazniejsza Smile
przewód ssący nr 7M3 129 654 G

W zamienniku nie wystepuje. To ze tam pekaja te uszy to i tak nie ma az takieog znaczneia mozna zawsze cos wymyslic. Ani tma zadnych cisnien nie ma. Byle nie spadała.
Czyli ogólnie do czego ona służy, jakie powietrze w niej idzie jak nie pod ciśnieniem? Dzwoniłem znów do mechanika - ten się upiera żeby nową w ASO zamówić, bo używki wszystkie pewnie uszkodzone. Ma ktoś taką dobrą? Ew. rozpozna ktoś dobrą na jakieś aukcji - byle będzie jak najtańsza, bo w auto włożyłem górę pieniędzy już. Może da się to czymś pokleić?
Pozdrawiam, i z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Nie wiem co masz uszkodzone w niej ze taki nacisk jest nanowa. Zazwyczja te uszy tam pekaja ale jak sie uprze ktos to i opaske zalozy. nie ma tam cisnienei bo tam jest doprowadzane tylko świeże powietrze do turbo. Czyli cisnienia nie ma. Ja taka rure w zeszlym miesiacu pociolem by zalozyc kolano i dostosowac do innego turbo. Zapytaj Arka bo jak juz pisal ma auto na czesci to powienien miec i ta rure. Nie sluchaj mecha nika bo rownie dobrze t mógłbys zrobic sobei taka rure z silikonów i tez by bylo okej albo i nawet lepiej.
Przekierowanie