Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problemy z el.szybą PP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie działa mi przednia prawa szyba.Jak odepnę kostkę od siłownika i podepnę spowrotem działa ale tylko przez kilka minut i później już nie.
Wyczyściłem styki,psikałe kontaktem do elektryki i nic nie pomaga.Czy siłownik do wymiany?
Sharan AFN mk1.
Sprawdź kable w przelotce oraz włącznik do szyb. Jeśli są sprawne to wymień silnik a najlepiej w komplecie z linką i będzie wszystko smigać. W tym silniczku jak rozbierzesz to zużywają się szczotki na komutatorze i silnik raz działa za chwilkę się zawiesza. Przynajmniej u mnie tak było i wymiana pomogła. Już trzeci rok po wymianie i jest ok.Smile
Całkiem możliwe że tak jest, w sharanie miałem to samo raz działała raz nie też strona pasażera przód.
kolego sprawdż czy podniesiesz prawą szybę włącznikiem w drzwiach kierowcy jeśli działa to włącznik w prawych drzwiach do wymiany ja tak miałem'
Dzis walczył em z szybą i:
Mechanizm ok bo jak ruszalem kabelkami to byly przerwy poizolowalem o bylo uszkodzone i narazie chodzi.
Przekierowanie