Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ksenony - słabo świecą krótkie. Barwa światła, odbłyśniki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wielkie dzieki, faktycznie wyciągniecie reflektorów to bułka z masłem, obawiałem się większych kłopotów a tu wszystko ładnie wszystko sprawnie Smile) Wymieniłem same żarniki co prawda 200zł za 1szt ale efekt jest wręcz porażający Big Grin))
Chce sprawdzić stan odbłyśników bo jak na moją pierwszą przygodę z xenonami uważam że świecą zbyt słabo. Czy ktoś kto wyciągał odbłyśniki może opisać krok po kroku jak je wyciągnąć? Na co zwrócić uwagę żeby nic nie urwać i złożyć wszystko do kupy? Jakie będą potrzebne narzędzia? Oczywiście jak wymontować lampę wiem Smile
Staroć wygrzebię na światło dzienne.

Moje lampy świecą kiepsko, a w pamięci mam ksenony z A3, które dałem do regeneracji - były jak działa świetlne!

Czy ktoś może porównywał odbłyśniki z Galaxy 2000-2006 do odbłyśników z Sharana 2000-2010? Nie mam czasu na postawienie auta na kołkach, a mam stare lampy z Galaxy i te mógłbym zregenerować. Czy same odbłyśniki pasują do VW?
Pany, może wrzućmy jakieś zdj/wideo z tych naszych ksenonów, porównamy co jak komu świeci i będzie łatwiej.
Ja wrzucam wideło - odbłyśniki, soczewki nigdy nie ruszane, palniki to jakieś Hid'y 6000k. Wymieniłem bo jeden mi świecił na inny odcień i durnowato wyglądało.



Nie mów, że dopiero co wrzuciłeś a te palanty z yt już wywalili?
No co za poj#!eby ...... dostałem maila, że naruszylem prawa autorskie ze ścieżką dźwiękową ...... radio grało ...
Wrzucę bez dźwięku za moment bo teraz nie mam jak.
Co za czasy nastały. To jest k..a dramat.Angry
Wrzucam ponowie wideło, powinno być dobrze ....
Jak sądzicie, powinny lepiej świecić ??


(08-08-2018 01:51)rodzynek napisał(a): [ -> ]Staroć wygrzebię na światło dzienne.

Moje lampy świecą kiepsko, a w pamięci mam ksenony z A3, które dałem do regeneracji - były jak działa świetlne!

Czy ktoś może porównywał odbłyśniki z Galaxy 2000-2006 do odbłyśników z Sharana 2000-2010? Nie mam czasu na postawienie auta na kołkach, a mam stare lampy z Galaxy i te mógłbym zregenerować. Czy same odbłyśniki pasują do VW?
Od Galaxy sa inne lampy oraz ich wnętrza.
Ech, szkoda. Dzięki za odpowiedź!
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie