Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ile jadą maksymalnie Sharany????
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
WitamSmileMój Sharan 1.9 TDI 115 koników,przebieg silnika około 200 (podobnoSmile!!) w automacie jechał wczoraj na obwodnicy Krakowa(delikatnie z górki) 208 km/h(Na GPS).Jestem trochę zdziwiony tą szybkością.Do ilu Wy rozpędźiliście swoje maszyny?SmileSmile
200 km/h bez problemu osiąga, więcej nigdy nie próbowałem
172 km/h Angel
195 na LPG
Ile jadą to jedno...
Pytanie jak długo trzeba czekać na te 200 :-)
Na jakim biegu i ile się tak trzeba bujac. Ja swoim do 200 się nie bujnalem bo chyba trzeba z 10 km drogi dobrej do tego. Poza tym gratuluję dużego szczęścia że silnik nie odleciał. Golfem asz to lecialem 210 czy 215 i to jest jego max.
Wskazówka się zatrzymuje dokładnie 1mm poniżej 200km/h i więcej nie pójdzie, czy to na prostej / pod lekką górkę czy z większej górki.
Może za jakiś czas się to zmieni ... lub też nie.
Big Grin Ha usmialem sie ze az mnie plecy bola moja Padlina wiecej jak 140 nie idzie a jak zlapie gorke to leci jak z przepasci nie wiem jak to jest u was tylko pozazdroscic Big Grin pozdrawiam
skimir, a twoje dwa 2,8 ile poleci ?
Mój wyciągnie 200, czyli licznik zamknie, 170-180 bez większego zastanawiania się Smile ale myślę, że nie ma co męczyć tych naszych Tygrysów Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie