Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sprężyny tył
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, mam do was pytanie. Jakie wybrać sprężyny na tył do mojego sharana? Dodam że nie posiadam haka, oraz nie przewożę dużych ciężarów. Chce zwykłe komfortowe do jazdy z rodziną.
To nie bierz wzmacnianych bo konfortu zero.Kupilem wzmacniane i szybko ich wymienilem na zwykle.Ostatno zalozylem KYB i sa ok wysokosc tez ok. przy okazji sprawdz sobie podklatki miedzy sprezyna a wachaczem.
Jeśli gumowe podkładki masz do wymiany, to są dostępne tylko w ASO. Żaden sklep typu Intercars nie posiada tego na stanie.
Bogossssssssss wahacz!
(08-10-2014 11:20)Bogos napisał(a): [ -> ]To nie bierz wzmacnianych bo konfortu zero.Kupilem wzmacniane i szybko ich wymienilem na zwykle.Ostatno zalozylem KYB i sa ok wysokosc tez ok. przy okazji sprawdz sobie podklatki miedzy sprezyna a wachaczem.

(08-10-2014 16:41)wesol napisał(a): [ -> ]Bogossssssssss wahacz!
Ja pierdziu. Hahaha a smiałem sie tak nie dawno jak jakiegoś tam kolegę na tym przyłapałeś aby lukną w słownik hahahahaBig Grin
Oczywiście WAHACZ
Dzieki za odpowiedzi. Kolego Bogos, a możesz podać jaki masz numer tych KYB-ów.
Pany a oby dwa sharany znaczy poli i przedlift maja te same sprezyny ty ?
(08-10-2014 20:11)Szuszu napisał(a): [ -> ]Dzieki za odpowiedzi. Kolego Bogos, a możesz podać jaki masz numer tych KYB-ów.

Mam tego typu sprężyny.
http://allegro.pl/kyb-sprezyna-sprezyny-...80993.html
THX dla wszystkich.
(08-10-2014 20:15)piwek86 napisał(a): [ -> ]Pany a oby dwa sharany znaczy poli i przedlift maja te same sprezyny ty ?
Sprężyny są te same. Mogą się tylko różnić twardością.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie