Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dwie butle LPG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W sharanie spokojnie wejdą dwie butle LPG. Jedna toroidalna a druga walcowa z boku, pod podłogą.
Czy ktoś z Was ma może taki układ?
Myślę nad dołożeniem aby zwiększyć zasięg pomiędzy tankowaniami.
Jedyny chyba tylko warunek to taki by zbiornik nie znajdował się niżej niż najniższy punkt podwozia.
Zrobić się da tylko aby miejsca styklo...
http://lpg-forum.pl/dwie-lub-trzy-butle-...24070.html
Ale ciekawi mnie czy to jest dozwolone prawnie. Czy można dostać wszystkie potrzebne dokumenty na dwie butle? Osobiście nigdy nic o tym nie słyszałem, dlatego się zastanawiam
ja robię na butli 500 km mi wystarczy, nie wiem ile ty chcesz robić km.

czy gra warta świeczki ?

po 500 km wychodze tankuję wypijam kawe i jade kolejne 500 km .
Sigma, ale masz butlę w bagażniku?
mozesz legalnie normalnie sobie załozyć 2, 3 albo i 5 butli jesli tylko masz miesce aby to bezpiecznie zamontowac.
Problem bedzie tylko z zatankowaniem - musisz miec w tym przypadku 2 zawory tankowania.
A jakby wstawic jakis bak od czegos innego- nie wiem strzelam od jakiegos lupo itp. Moze by sie zrobilo nieco wiecej miejsca i wtedy tam zapakowac jakis zbiornik duzy na lpg. ZOstaloby miejsce na kolo zapasowe na wlasciwym miejscu.
w sharanie akurat takiego czegos nie robiłem ale jest to wykonalne - chociaz rzeźba niezła z tego wychodzi bo przerabiałem taki manewr w terenówce klenta
Wszystko jest możliwe do zrobienia, można nawet i trzy, ale najważniejszą rzeczą jest żeby znaleźć na to miejsce w bagażniku.
Stron: 1 2
Przekierowanie