Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: konsola środkowa demontaż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanie dotyczące konsoli środkowej sharan 2001. czy do odkręcenia górnych śrubek pod uchwytami na kubki trzeba te uchwyty wyjąć?? jeśli tak to jak??
jeszcze jedno: czy tylko te dwie śrubki są czy jeszcze np te od panelu klimatyzacji trzeba odkręcić. ze schematów niby jasno wynika ale jakoś mi nie idzie a nie chce połamać czegoś.
jeśli powieliłem temat to wielkie sorry ale nie znalazłem.
uchwyty na kubki trzeba wyjąć, podważasz je śrubokrętem od dołu albo z boku nie pamiętam dokładnie, te od climatronica też musisz odkręcić, uważaj tylko na te spinki metalowa jak będziesz wyjmował bo plastik tam może pęknąć, może podgrzej te miejsca.
oki dzieki bardzo będę próbowałSmile chociaż próbowałem te uchwyty powadzic i nic.
Wyjmując uchwyty użyj jakiejś karty np płatniczej wsuń ją pod spód uchwytu na kubek i powoli pociągnij
(28-09-2014 09:02)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Wyjmując uchwyty użyj jakiejś karty np płatniczej wsuń ją pod spód uchwytu na kubek i powoli pociągnij

No próbuję i nie idzie. czuje że coś po prostu pęknie. mam cierpliwość ale do czasu. może jesz\cze jakaś podpowiedź??
Spróbuj wymacać ten zatrzask i go podważyć nie pamiętam dokładnie w którym miejscu się znajduje ale musi to wyjść
(29-09-2014 10:22)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Spróbuj wymacać ten zatrzask i go podważyć nie pamiętam dokładnie w którym miejscu się znajduje ale musi to wyjść

a to jest tylko jeden zatrzask czy więcej?? na dole jest czy od góry też?
Rozbierałem to latem ale nie pamiętam jeśli wkładałeś kartę od dołu i nic to spróbuj z góry włożyć kartę na środku to podwójny zatrzask po zwolnieniu powinna cała szuflada wyjść na forum o tym było użyj szukajki na jutubie też coś jest pozdrawiam
(26-09-2014 16:03)pablooo4 napisał(a): [ -> ]jeśli powieliłem temat to wielkie sorry ale nie znalazłem.

ech. Normalnie rece opadaja. KLIK
(29-09-2014 10:58)pablooo4 napisał(a): [ -> ]
(29-09-2014 10:22)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Spróbuj wymacać ten zatrzask i go podważyć nie pamiętam dokładnie w którym miejscu się znajduje ale musi to wyjść

a to jest tylko jeden zatrzask czy więcej?? na dole jest czy od góry też?
Ja to robię dwoma cienkimi nożykami kuchennymi. Musiałbyś zobaczyć już wysunietą kieszonkę i wtedy byś wiedział o co chodzi.
Jak odbierasz MMSy to jutro tyrknij to ci wyslę fotkę.
Stron: 1 2
Przekierowanie