Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odradzam zakupy w firmie AUTO SKOCZEK adres STARY GÓZD 99/1. 26-806 STARA BŁOTNICA sprzedawca jest nierzetelny zakupiłem u niego drzwi do sharana miały być kompletne a dostałem gołe coś podrapanego samą blachę miał mi odesłać część pieniędzy ale nic z tego roześmiał mi się w słuchawkę a teraz nie odbiera telefonu to po prostu OSZUST [...] koledzy omijajcie tą firmę pozdrawiam.


mod: smok_wawelski - post był edytowany na prośbę autora
To byla wysylka czy co ?
Skoro placiles a widziales co brales to trzeba bylo od razu nie zaplacic.
Najgozej wlasnie jak to bylo przez kupno na odleglosc.
(11-10-2014 23:11)peters napisał(a): [ -> ]To byla wysylka czy co ?
Skoro placiles a widziales co brales to trzeba bylo od razu nie zaplacic.
Najgozej wlasnie jak to bylo przez kupno na odleglosc.

Widział na fotkach co kupuje a po opłaceniu dostał kota w worku. Często tak oszukują sprzedawcy byle sprzedać i kasę z góry dostać. Sam ponad rok temu zostałem oszukany w ciągu miesiąca kilka razy i od tamtej pory sprawdzam przesyłki przed zapłaceniem kurierowi a jak coś nie tak to nie odbieram i już. Nikt z nas za swoje pieniądze nie chce być robiony w konia.
Nie było mnie przy odbiorze jak wieczorem odpakowałem to szału dostałem ponad miesiąc ściemniał nie odbierał telefonu nie polecam
Ja tu widze ze si zrobil dzial dyskusje itp. Po co te komenty i wymysly. Nie polecam to nie polecam. Kolega przedstawil w czym problem i tyle. Oszustwo w bialy dzień. Jesli to jest tez nick z allegro to warto zapamietac by nie robic interesów.
Przekierowanie