Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Naprawa fotelika dziecięcego i zagłówki (rogale)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wie ktoś jak naprawić taki fotelik ??? u mnie po otwarciu to wszystko luźno lata zamiast sie trzymać głównego fotela .... naprawiał ktoś takie foteliki ?
nie wiem jak z naprawa takiego fotelika ale z tego co ja przeglądałem moje to tam mało co jest opcji jakiegoś skręcania moje w miare sztywno chodza i moje dziecko nie latało w nich szczeze bałbym się o dziecko jakby coś niebyło nietendy z tym fotelami . dziwi mnie ze niemasz tych zagłówków to wazna do iso dla dziecka zecz ;/ może lepiej kupic i obszyc z allegro Smile
Słabo sie sprawdzaja te rogale ogolnie. Zakupiłem jednego tez do swojego auta i powiem ze dziecik ma 2 lata i ten rogal nie spelnia swojego. Moze jak dzieciak bedzie 5 czy 7 letni to moze moze. To i tak nie moja opinia tylko żony.
kolego pewnie połamane masz zaczepy , albo się powypinały , ja u siebie miałem wypięte i wystarczyło je powciskać i trzyma bez problemu, odchyl oparcie te co dziecko się opiera i będziesz widział jak powinno być to zamontowane.u mnie córka jeździ z takim rogalem i jest super głowa nie lata, a jak kiedyś zapomniałem założyć po sprzątaniu auta, a mała usnęła po trasie to był problem bo się główka mocno przechylała
Wlasnie dlatego rogal daje i to sporo moj maly do 3 roku jezdzil w shsranie z tym rogalem bez niego kicha byla bo tylko co przysnak to glowa latala a to niebardzo zdrowe dla malucha
rogal rogalem ale jak dziecko zaśnie wystarczy odchylić oparcie i już leży i głowa nie lata Wink
Jak masz rolete za bardzo go nieodchylisz trzeba rolete wyciagac by dziecko powiedzmy lezalo
a co do fotelików to cholera mam połamane zaczepy - przeprowadzł ktoś reanimacje takich fotelików ? da rade to jakoś naprawić ?
Przekierowanie