Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wolne kable w drzwach - światła otwarcia drzwi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,
zdejmowałem tapicerkę i mam na dole w rogu zewnętrzym podwieszone kostki na dwa kable, tak mi się wydaje, że może do lampek w drzwiach, tyle, że nie widzę nic takiego na allegro.
Ktoś ma takowe co się zapalają po otwarciu, bo u mnie same odblaski?
Nie żeby mi to było jakoś do szczęścia potrzebne, ale nie miałem czasu sprawdzić czy tam jest napięcie - wszystkie drzwi pootwierane, lampka już zgasła a później zapomniałem...

Mam:

coś takiego pewnikiem... : http://allegro.pl/lampka-drzwi-sharan-al...34856.html

To jeszcze zapytam - może ktoś się orientuje jak to jest zasilane - gaśnie z oświetleniem wnętrza, czy świeci z otwarciem drzwi ile otwarte tyle świeci?
Co prawda ja tego nie mam, ale u szwagra w Alhambrze są takie lampki w drzwiach które zapalają się gdy drzwi są otwarte.
Dzięki za info, właśnie się zastanawiałem, czy to jest podłączone pod czasówkę oświetlenia wewnętrznego. Aktualnie nie mam jak sprawdzić, stąd pytanie...
Co do wyłącznika /przycisku jest w każdym SGA i dopowiada z wiele funkcji w tym w/w.

Lampek na allegro duuuużo

lub zmieniając zapytanie wiecccej.


I tu nasuwa się pytanie ponieważ od Tuarega ma kształt identyczny może minimalnie sie różni i mozna by było ją wsadzić a ona chyba zaznaczam chyba jest LED. tu klick tu

choć z drugiej strony żaróweczki led też zawsze wsadzić można.
Tak jak napisał stasio, lampki zapalają się po zwarciu wyłącznika krańcowego na środkowym słupku. Nie ma tu określonego czasu świecenia, otwierasz drzwi i świecą cały czas. A nazywa się to kopertówka.
A jak sie nie zapalaja po otwarciu drzwi,nie ma tam napiecia to gdzie nalezy zaczac poszukiwania ?
Przekierowanie