Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z zamkiem kierowcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie mam problem z zamkiem kierowcy w SGA Mk1, po zamknięciu kluczykiem lub wciśnięciu od środka auto niby jest zamknięte, lecz po dwukrotnym pociągnięciu klamki zamek najzwyczajniej się otwiera... i można wejść do środka, natomiast jakby przytrzymać od środka klamkę to od zewnątrz nie otworzymy, normalnie ją po prostu wypycha. Jak myślicie zamek do wyrzucenia czy coś po prostu się zacięło, nie domaga itp?
Miał ktoś taki przypadek ?
Dodam że nie mam centralnego zamka z powodu braku modułu komfortu i muszę zamykać/otwierać ręcznie.
A czy na 100 proc jesteś pewny że nie MASZ centralnego zamka mi w serwisie vw powiedzieli tez ze nie mam i 180 zł skasowali za usługę dopiero na szrocie dowiedziałem się że mam modół komfortu i centralny zamek. A rocznik TWEGO auta jakiś dziwny jest ??????
Centralny zamek fabrycznie mam zamontowany, tylko wyrzuciłem moduł komfortu bo leżał zalany pare lat w aucie i wyglądał jak z titanica i nie działał (tak już kupiłem). Pytam raczej czy ktoś wie coś o takim zachowaniu zamka, gdyż podejrzewam jakieś mechaniczne uszkodzenie
Podepnij moduł komfortu i powinno być ok.
Przekierowanie