Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Oring na trzpień wycieraczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wracam do wątku bo moje wycieraczki znów zwalniają.
muszę chyba wymienić w nich oringi i znów przesmarować
wie ktoś może jaki jest wymiar tych oringów? bo w etce nie znalazłem a nie będę miał czasu na demontaż i jazdę w poszukiwaniu ich
wojci oring jako część nie występuje występuje tylko cały mechanizm wycieraczek.
Musisz wziąć stary jak masz i dobrać na wzór lub zmierzyć suwmiarkom i jakiś dopasować.
Tu masz link do porady jak to robiłem i są foty oringów jakie dobrałem.
Pasowałoby znać rozmiar. Nie wiem czy są dostępne jako część zamienna "auciana".
Natomiast są sklepy w których z wymiaru bez problemu idzie kupić oringi i uszczelnienia. Wielokrotnie tak kupowałem do różnych maszyn - w Kraku taki sklep jest na Wodnej - f-ma VTECH http://v-tech.pl - jak byś miał wymiar zerknij do ich katalogu - sporo tego mają.
Nie wiem czy jest sprzedaż wysyłkowa, jakbyś nie chcieli wysłać daj znać na PW - mogę podjechać to nie jest daleko ode mnie.
Zajedź do najbliższego sklepu z częściami do maszyn rolniczych. Tam Ci dobiorą podkładki oringi i uszczelniacze z grosze. Kupisz też kalemitki. A po co? Jak poszukasz na forum to znajdziesz ciekawy temat i skończą się Twoje problemy z wycieraczkami. Starczy towotnica w ręku raz do rokuBig Grin
właśnie widziałem kiedyś na niemieckim forum to rozwiązanie i mocno się nad tym zastanawiam.
Co do zakupu to pytam czy ktoś zna rozmiar bo mam kilka km od siebie sklep z takimi rzeczami ale chciałem uniknąć jeżdżenia bo nie bardzo będę miał czas w trakcie zabiegu.
Przekierowanie