Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: brak sterowania radia z kiery i klaksonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1,9 AUY 2002r , zginał mi klakson i możliwość sterowania radiem z kiery ,wcześniej miałem kłopot z wilgocią z małej lewej szybki i wariacje z wycieraczkami , sprawę cieknącej szybki załatwiłem ,osuszyłem wszystko ,problem wariujących wycieraczek zniknoł ale zonk jak w temacie ,pod fotelem nie mam modułu ,jest tylko centralka parktronica ,czyli moduł jak wnoszę jest zintegrowany pod panelem bezpieczników ,ale czy ewentualnie ma wpływ na zanik klaksonu ? co koledzy poradzą .
p.s temat z pompkami załatwiony ,po udanym zakupie autko śmiga jak nigdy ,dzięki za wszelką pomoc
moduł wymieniony ,wiązka w drzwiach naprawiona ,brak wszelkiej komunikacji CAN mega macsem ,z niczym połączyć się nie mogę ,nadal brak klaksonu i sterowania radiem i zauważyłem tez że tampomat nie reaguje ,dokąd wchodzi wiązka z kiery ,bo nie prosto do modułu ,idzie gdzieś w górę ?zegary czy cos innego ,może by ktoś pomógł
sam sobie pomogłem ,po poprawieniu wszystkich wsuwek i wtyczek zauważyłem że przekaźnik multifunkcji miał problem z komunikacją po lekkim zacieśnieniu wsuwek problem znikł ,jutro sprawdzę czy łączy się z CAN ,został mi zawilgocony moduł parktronica ale tu raczej zakończy się na wymianie na drugi
Przekierowanie