Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Lusterka zewnętrzne - czy możliwa wymiana na większe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
CZEŚĆ!

Ponieważ nie potrafię odnaleźć odpowiedzi na moje pytanie więc zapytam Was o nurtujący mnie temat .otóż czy ktoś z szanownego grona próbował lum dokonał cudu i wymienił całe lusterka w Sharan'ie na większe bo te fabryczne to przecież PORAŻKA.

Pozdrawiam RYB@
Hm kolego ja sie raczej nie spotkalem ze zmiana na wieksze Lustra Smile Ale ze zmainami kosmetycznymi typu kieruneczki czy kolorek to Tak Big Grin
Również się nie spotkałem z modyfikacją luster w SGA.
Ale w sumie coś w tym jest Smile
Cofam Caddy lub T4 na lustra bez problemu, widzę wszystko ok natomiast w Sharanie - sorry nie widzę dobrze - poszli tu na wygląd ale te lustra są faktycznie za małe do tej wielkości auta.

Jak założę nakładane lustra do przyczepy - jest super choć nie są aż tak dużo większe, wystają za normalne i nawet z budą fajnie się cofa, nieraz jak na campie nie odepnę od razu bo mi się nie chce to jeżdżę z nimi - bomba cofanie - tyle że ludzie się trochę dziwnie patrzą na mnie jak na wariata, jak z nakładanymi lustrami np. z campu do sklepu jadę Smile
brat ma sharana i z lustrami jest straszna lipa,a w moim galaxy fajnie widać,może zastanów się na właśnie nad tymi
No właśnie widziałem ,że w Galaxy są nieco większe ale nie wiem czy takie same. Posiadaczem tego auta jestem od kilku dni i jeszcze nie do końca się orientuję o szo cho. Do campingu zostały mi lustra z poprzedniego auta dwa razy takie ale jeździć z nimi bez cepki to trochę nie halo. Mi lusterka są potrzebne do cofania/manewrowania a w fabrycznych widać tyle ,że nic nie widać.

Pozdro
Będa pasować bez problemu lusterka z Galaxy do Sharana
Ja tam nie narzekam bo jest w sam raz dla mnie. Cofam tylko na lusterka i bez problemu. 12-tonówką też muszę na lusterka Smile Jak jeździłem Focusem to był problem bo nie widziałem nic anie z tyłu.. ani z przodu. Z tyłu bo szybka w klapie mała i lusterka nie były asferyczne(póki nie wymieniłem) a z przodu miałem tuż przed twarzą lusterko i tłuste słupki.. Nie raz i nie dwa uratował refleks ślimaka na amfetaminie bo nie widziałem czegoś dosłownie parę metrów przed sobą przez to lusterko a z boku przez słupki. Masakra!
Nie wiem, jakie lusterka są w Sharanie 2000-2003 bo nie miałem okazji przejechać się takim, ale zarówno w moim poprzednim aucie (Galaxy 99r) jak i obecnym (Sharan 2004r lusterka z kierunkowskazami) nie mam najmniejszych problemów z widocznością. Za pomocą lusterek wjeżdżam w każdą "dziurę".
W Twoim przypadku widzę dwie możliwości: albo ktoś włożył zwykłe szkła docinane u szklarza, albo jeśli są oryginalne i widoczność jest słaba - można założyć lusterka od nowszego - te z kierunkowskazami.
(26-08-2014 11:16)Kristobal napisał(a): [ -> ]Za pomocą lusterek wjeżdżam w każdą "dziurę".

Uuu.. to chyba jednak nie najlepiej ci wychodzi to cofanie bo ja omijam wszelkie dziury Big Grin
Pozdrawiam
Samo cofanie ....Ok ale gorzej gdy musisz cofać np. przy krawężniku lub chociażby przy zmianie pasa ruchu np. z lewego na prawy itp. po prostu ja chcę być pewny swoich ruchów czy też zachowań na drodze.
Mi chodzi o wygodę cofania gdy wszystko widzę w dół i w górę lub na bok do tej pory jeździłem autami z większym polem widzenia w lusterkach i dlatego uważam ,że te moje to PORAŻKA aha jeszcze w "pierdziocie" mojej ślubnej są takie małe G.... w których to samo widać.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie