Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Demontaż podsufitki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koledzy w marcu będę przemalowywac auto wiec zbieram informacje wiec tak czy są jakieś problemy ze ściągnięciem podsufitki ,relingami ? I mam stale problem z tapicerka z klapy bagażnika non stop odchodzi ma ktoś na to patent szukalem na forum ale nieznalazlem nic w tych tematach
Coś więcej w temacie "odchodzącej tapicerki tylnej klapy". Może jakieś zdjęcie.

pozdrawiam
Opis do zalozenia tej tapicerki juz znalazlem najpierw odmaluje ja struktura i zaloze ale odświeżam kotleta z podsufitka chcialbym powiesić ekran na niej dla dziecka
Musisz pogrzebać, kiedyś pytałem o podsufitkę, też właśnie w temacie montażu monitora, bo masz tam tunel do klimy, ale są też wzmocnienia poprzecznie i tam się da. Było zdaje się w tym wątku więcej o podsufitce.
Witam. Potrzebuję instrukcji/ opisu jak zdemontować podsufitkę w Sharanie z 2002 roku. W którymś miejscu odkleiła/ rozszczepiła mi się szyba przednia i cały czas cieknie mi woda, stąd też potrzebują zdjąć podsufitkę, by znaleźć źródło Za wszelką pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam Wink
słuchaj bardzo prosta sprawa, odkręcasz wszystkie rączki, lampki, plastiki na wszystkich słupkach, uszczelki osuwasz do połowy, słoneczniki, sama podsufitka trzyma się na 2, czy 4 kołkach, ale jak wszystko dookoła pookręcasz to delikatnie pociągnij ją w dół i wyjmujesz przez bagażnik, 45 min roboty
Ok, a jak zająć się hakami od osłon przeciwsłonecznych, bo w jednym haku jest śrubka w drugim natomiast (chwytaku) tej śrubki nie ma...
Na tym chwytaku jest osłona, a dwie śrubki są dopiero pod nią. Musisz ją zdjąć podważając.

Ja cały czas walczyłem z odpływami szyberdachu, które puszczały i ciekła woda w okolicy przedniej szyby właśnie.
Ok, popatrzę, jednak u mnie sprawa z szyberdachem odpada, bo mój Sharan jego nie posiada ;P A że w jednym miejscu zauważyłem rozszczepienie szyby (bo z drugiej strony miałem podobną sytuację, jednak na bocznym kancie szyby) , po załataniu już nie ciekło, a teraz to miejsce znajduje się za podsufitką..
Witam, potrzebuję zamontować pas sufitowy w suficie na środkowy rząd. Mam wersję z nawiewami w suficie i stąd moje pytanie, jak do tego się zabrać?. Myślę aby podsufitkę odchylić tylko do połowy auta. Jedyny problem na jaki natrafiłem to ten, jak zdemontować te nawiewy, nie chcę niczego połamać. Czy te nawiewy są tylko wciskane?. Próbowałem je wyciągnąć, ale wypychają ze sobą podsufitkę. Proszę o radę.
Stron: 1 2
Przekierowanie