Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wskazania na wyświetlaczu komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolega ma sharana z tego samego roku co ja czyli 99

w jego szariku jest jednak inny licznik niż w moim widać to na pierwszy rzut oka
ponadto na wyświetlaczu jego komputera widać wskazanie szacunkowych kilometrów do przejechania na paliwie które jest w zbiorniku
mój komputerek tego nie pokazuje

i teraz pytanko czy to że jego zegary są inne niz moje to jest właśnie powód w różnicy funkcji na wyświetlaczu cxzy może jest to tylko kwestia technicznego ustawienia tych funkcji dostepnych na wyświetlaczu np. przy pomocy VAG-a (lub w inny sposób)

bo nie ukrywam ze ustawiłbym sobie takie wskazanie nawet zamiast innego np. chwilowego czasu jazdy albo ilości "chwilowych" kilometrów
a możesz zrobić zdjęcia porównawcze obu zegarów ??
Może to trzeba tylko przestawić za pomocą manetki ?? Poszukam jakiejś instrukcji obsługi komputera w Sharanie bo widzę że może się przydać Smile
póki co moge zrobić swojego

u mnie przestawiając manetka nie ma wskazania ilości km do przejechania a u kolegi sa

liczniki wizualnie sa inne i to widać od razu na pierwszy rzut oka
taaa....też się nad tym ostatnio zastanawiałem...coś gdzieś o tym czytałem...tylko jakoś nie doczytałem...hhmmm musi być zapewne jakiś sygnał z czujnika poziomu paliwa i do kalkulacji...trzeba się tym zająć Wink
niebieski91 rozwiązałeś ten problem,bo nie ukrywam,że sam jestem zainteresowany a nie mam pojęcia jak to zrobić
no niestety nie - jednak wydaje mi się że to włąśnie różnica w zegarach jest problemem i w funkcjach kompa - przypisanych do zegarów
niestety fotek nie zrobie - kolega zmarł i nie mam mozliwości pstryknąć jego szarika
no szkoda,mam instrukcję Galaxy MK1 i jest w niej właśnie odległość możliwa do przejechania a zegary są te same co Sharanie więc dalej nie daje mi to spokoju Sad
Też bym sobie pozmieniał coś w komputerku.

PS Jak zrobię zdjęcie mojego licznika to je wystawię

pozdrawiam
Panowie temat był kiedyś przerabiany na AKP i podobno nie da się tego zrobić ze względu na inne liczniki a raczej ich soft.
Przekierowanie