Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jak dobrac uzywany kluczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Moze to banalne pytanko, i zaraz pewnie ktos napisze ze szukajka sie kłania ale jak dobrac ( wybrac) kluczyk do swojego sharika ? Sharan 2001r modelowy 2002 1.9 tdi 115km?

centrino

Sorki ale nie rozumiem pytania.
Może najłatwiej wybrać z pęku kluczy w kieszeni??
Owszem - szukajka sie kłania, było sporo o kluczykach
Ale przede wszystkim - proszę skonkretyzuj o co Ci chodzi, jeśli tego w najbliższym czasie nie zrobisz - wątek pójdzie do śmietniska.
Ok, bo faktycznie mala precyzja w tym co napisałem. mam jeden tylko kluczyk, 2 przyciski, chcialbym dokupic drugi i zakodowac, nie wiem czy musze konkretny do modelu bo chyba rozne są.
A tu zaraz szpila źe wybrać z pęczka....
tu chyba od razu trzeba się specem urodzić..lub "wymiataczem".... aby konwersować.
Pierwsze co to częstotliwość musi się zgadzać Wink
Z mojej strony to nie szpila a prośba porządkowa, zapewne zapoznałeś się z regul. forum - tam jest opisane jak mają być tytułowane i pisane posty.
Kol. centrino też mógł powstrzymać się od drugiego zdania ale też w sumie miał rację krytykując Cię za mało precyzyjny post.


Nie ma się co rozwodzić pierwsze koty za płoty Smile - do rzeczy - pablooo4:
zasuwaj do szukarki - na hasło kluczyk uzyskujemy 17 stron wyników wyszukiwania !!! - "przeryj" tematy i wróć z konkretnymi pytaniami.

Druga sprawa - najprawdopodobniej do zakodowania kluczyka potrzebne są 2 ori - kiedyś szukałem tematów z 1-nym ori i nie znalazłem - czy się da to zrobić do dziś nie wiem - jeśli ktoś wie też prośba o info dla mk1-1996r. (posiadany 1 kluczyk ori , alarm i centralny nie dot. jest nie ori)

Dorobienie kluczyka+przeniesienie kodu do transpondera = 140zł w Kraku (kod stały, mk1-1996r.), też o tym pisałem na forum - tyle że mój to staruch i nie scyzoryk oraz tak jak wyżej napisałem alarm i centralny mnie nie dotyczy bo jest oddzielny Silicon a nie ori - szukaj więc usługodawcy pod kątem Twojego rocznika i typu kluczyka - obawiam się że koszt będzie ok. 200-250zł bo chyba to kod zmienny
2002 to już zmienny czy stały kod ? Ja niestety tego nie wiem.
W moim 1999 chyba jest już zmienny kod z tego co się orientuję.
Bede szukał dalej, wpisałem w szukajce "kluczyk" i wszystkie strony przeszukalem. Pokombinuje jeszcze troszkę.
Temat cięźki do ogarnięcia.
Nie ciężki tylko drogi niestety Sad
Podskocz do jakiegoś punktu dorabiania kluczy i się wyjaśni
Bedzie trzeba, ale drogo to bedzie jak bedzie cos nie halo z tym jedynym kluczykiemSmile
na pewno podjade do punktu.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie