Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 2.8 VR6 Sprawdzenie VAGiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam sharana 2.8VR6 z gazem, mam VAGa do laptopa ale nie potrafię się nim obsługiwać, mógłby ktoś mi wytłumaczyć co i jak kliknąć, żeby sprawdzić błędy? Pozdrawiam serdecznie.Heart
odpalasz Vag
robisz test interfejsu jeśli jest OK powinienes mieć cos takiego jak napisałem + fotka podobna jak w załączniku.
Port status: OK - status portu (RS, USB) OK
Interface: Found! - interfejs znaleziono
Ostatnia informuje, że to nie interfejs Ross-Techa interfejs

naciskasz save.

potem
naciskasz przycisk Auto Scan. w załączniku tez fotka ze skanowania Audi znaleziona w necie. Wybierasz samochód z list i start.
Oczywiście zapyta się czy skanować sterownik Air Bag możesz to pominąć i olać.Jest to najprostsze skanowanie wszystkich sterowników w poszukiwaniu błędów.
Dzięki wielkie, w wolnym czasie polecę go podłączyć (podłącza się nad zapalniczką?)
i jak coś wywali, a pewnie wywali to dam znać Smile.
spoko SVR6 trzeba być optymistą może nic groźnego nie będzie.
Pytanko, silnik musi byc odpalony, czy moge robic to bez kluczykow?
kluczyk musi być włożony i przekręcony aby zapaliły się kontrolki na szafie odpalać nie musisz dla odczytania błedów, no chyba że chcesz zobaczyć jakieś pomiary silnika, logi dynamiczna itd
A ja wtykam wtyczke i klikam ten test to mi pisze ze błąd jakiś a kolega jak sprawdzał to u niego działa. Wie ktoś co trzeba doinstalować?
Może źle ustawiony port COM.
Wszystko inne jest ok bo robiłem tak jak w instrukcji tylko pisze ze sterowniki do xp visty a ja mam windowsa 7. jak wchodze w vaga to pisze ze port ok tylko interface nie znaleziono... Ktoś mi spróbuje pomóc?Sad

mikado65

Witam.
Mam Sharana 2,8 VR6 silnik AAA. Kupiłem VAGA i mam problem z z interpretacją bloków oraz adaptacją. Nie mogę rozgryźć do końca.
Szukam kogoś z okolic lUblina Lub na trasie Lublin Białystok kto mógłby mi pomóc w tym temacie. Za pomoc super rewanż.
Przekierowanie