Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: gumy pod tylne sprezyny na wahacz - Dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
potrzebuje dwie gumy pod sprezyny zakladane na wahacz lub od czego podpadowac ?!
Zdjęcie z neta, bo w sumie nie pamiętam jak to dokładnie wygląda, ale coś podobnego to było. Jeśli o to chodzi, to kupowałem w aso, koszt ~60zł. Zamienników brak.
http://img26.imageshack.us/img26/783/20101124085.jpg
Jeśli o tych mowa to jak mówi Scrappy, szukałem i brak. Jedynie ASO cena około 60-70zł za sztukę. Jak by ktoś coś wiedział gdzie dostać zamienniki to sam chętnie bym zakupił :-)
A teraz ciekawostka: w serwisie VW kosztują 58 zł za sztukę, a w serwisie Forda ok. 80zł.
A jak się nazywa ta część dokładnie??? Smile
(11-07-2014 18:09)frik napisał(a): [ -> ]A teraz ciekawostka: w serwisie VW kosztują 58 zł za sztukę, a w serwisie Forda ok. 80zł.

Ja w Seacie kupowałem to ponad 70zł, a w VW 61zł.. Dodgy
w PL serwisie 68 zł , w DE 12.80 euro ...
Te gumy występują tylko w oryginale, zamienników brak.
Jezdziłem ze 2 lata bez tych gum ponieważ były strzępy zastanawiam się czemu są one takie delikatne ?? I po jakim czasie są przecierane przez sprężyne .
u mnie pukało jak nie miałem tej podkładki.szukałem to nigdzie nie mogłem znaleźć ,nawet jak się pytałem w serwisie to powiedzieli ze będzie ciężko to dostać.to było ponad 3 lata temu
Stron: 1 2
Przekierowanie