Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: blad 65535 uszkodzony modul sterujacy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
co mam rozumiec przez ten kod bledu 65535 ? gdzie szukac przyczyny ??
blad sie kasuje za kazdym razem i takze po kilku minutach lub po kilku godzinach nie ma regoly , prosze o jakies rozszerzenie , dzieki
U mnie pomogło mycie sterownika. ..
Jak masz wężyk z węża ssącego idący do komputera czyli sterownika silnika to wyjmij ten sterownik (jest w paskudnym miejscu za zegarami) i rozbierz, umyj dokładnie płytkę spirytusem przy pomocy patyczków do uszu i wymień wężyk co jest w środku i będziesz jeździł normalnie.
z tym ,ze wywala ten blad po wejsciu vagiem w klimatyzacje , nie w sterwonik silnika , hmm oc ma jedno z drugim wspolnego ?? co do sterownika silnika tez czytalem i za to sie wezme w niedalekiej przyszlosci , przewod pewnie jest od nowosci Tongue
(23-06-2014 22:30)rafikk87 napisał(a): [ -> ]z tym ,ze wywala ten blad po wejsciu vagiem w klimatyzacje , nie w sterwonik silnika , hmm oc ma jedno z drugim wspolnego ?? co do sterownika silnika tez czytalem i za to sie wezme w niedalekiej przyszlosci , przewod pewnie jest od nowosci Tongue
Różne kable i kombinacje sterowników w komputerze i czasem wynikają problemy. Czynność o której pisałem nie zrujnuje Twojego budżetu i nie powinna sprawić wielu problemów a na 95% pomoże.
Ja dalej mam z tym problem, z wyjęciem sterownika Big Grin
Witam,mam podobny problem, błąd po podlaczeniu VCDS :

( 1.9TDI 90km Sharan )

65536 interial control module memory error 37-00 faulty

i problem taki ze na 4 i 5 biegu traci moc - łapie muła
po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wraca do normy itd

1.N75 sprawny
2.Przeplywka sprawna
3.EGR zaslepiony/sprawny
4.Gruszka chodzi
5.Nieszczelnosci raczej tez brak

wiec pozostaje chyba ten modul sterujacy silnikiem do wymiany ?
To samo co u Artka. Weżuk w ecm przetarty
Jutro sprobuje wyciagnac kompa ,przeczyscic i sprawdzic owy wezyk ,zobaczymy czy to to i czy cos pomoze Shy
Dzieki za szybka odpowiedz
(09-07-2014 11:06)DNN napisał(a): [ -> ]Witam,mam podobny problem, błąd po podlaczeniu VCDS :

( 1.9TDI 90km Sharan )

65536 interial control module memory error 37-00 faulty

i problem taki ze na 4 i 5 biegu traci moc - łapie muła
po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wraca do normy itd

1.N75 sprawny
2.Przeplywka sprawna
3.EGR zaslepiony/sprawny
4.Gruszka chodzi
5.Nieszczelnosci raczej tez brak

wiec pozostaje chyba ten modul sterujacy silnikiem do wymiany ?


Jeżeli miałeś na myśli błąd 65535, to u mnie powodem był pęknięty przewód w środku sterownika:
[Obrazek: attachment.php?aid=340]
Dzieki za foto , mam nadzieje ,ze u mnie tez bd tylko wezyk i obejdzie sie bez wymiany kompa Tongue
A może mi ktos powiedziec jak sciagnac wtyczke od kompa ? zawleczke wysunalem i nie moge wyciagnac... na srodku wtyczki jest jakby srubka ale zaden klucz co wkladam nie pasuje ...Huh
Stron: 1 2 3
Przekierowanie