Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: czujnik stop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich
mam problem ze swoim sharem, mianowicie od dłuższego czasu gdy jadę i nie naciskam pedału hamulca przez około 5 minut miga mi kontrolka świecy ale delikatne tylko "musnę" pedał hamulca kontrolka gaśnie, dodatkowo wczoraj gdy jechałem, z górki przyhamowałem hamulcem, później silnikiem i gdy chciałem przyspieszyć nie było reakcji Huh - pedał gazu i bez reakcji dopiero gdy drugi raz wcisnąłem to zareagował. i dzisiaj tak mi się kilka razy zdarzyło, dodatkowo zgasiłem silnik wychodzę i patrze swiatła stop się swiecą!! ale dzwignołem lekko nogą pedał i przestały świecić , odpaliłem i obroty skoczyły na 1000 i tak trzymały. zgasiłem poruszałem kablami z czujników, odpaliłem i obroty dobre czyli ok 850. może ten czujnik ma jakiś wpływ na takie zachowanie motoru?? przeszedł w tryb awaryjny czy jak??
jednak ta kontrolka grzałek czasami świeci a po lekkim zahamowaniu gaśnie. z góry dzieki za jakieś podpowiedzi
bylo juz kila razy o tym mowione. Szkod asie rozpisywac kolego- poczytaj na forum a nie dorazu zakladasz nowy temat.
Wlacznik jest dwu obwodowy- to ze swiatla stop świeca nie znaczy ze jest dobry.
Przekierowanie