Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: xenony - porada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
witam

krótkie pytanie, załóżmy chce kupic ori xenony do alhambry, sciągam zwykłe lampy i zakładam te? instalacja pasuje? can nie bedzie się pluł?
Nie pasuje musisz dorobić + zakupić samopoziomowanie i spryski.
a mozesz rozwinąc swoją myśl? i pomin kwestie sprysków i poziomowania... ta kwestia narazie mnie nie interesuje
Z tego co koledzy pisali, to nie jest trudna sprawa. Spytaj kolegi o nicku piwek, On przerabiał ten temat.
Te auta nie mają can
Zwykle jest system P&P i jedyne co musisz zrobić to wyciąć dziury w klapkach lamp bo te "palniki ksenonowe" potrzebują więcej miejsca i od nich idzie inna wiązka kabli. Zwykle to oznacza totalną chałę bo brak szczelności lamp doprowadza do ich szybkiego zasyfienia w środku i zbierania wilgoci..
wystarczy pozamieniać kable w kostce bo troszkę są inaczej , roboty na pół godziny
(30-05-2014 22:24)K9Darek napisał(a): [ -> ]Zwykle jest system P&P i jedyne co musisz zrobić to wyciąć dziury w klapkach lamp bo te "palniki ksenonowe" potrzebują więcej miejsca i od nich idzie inna wiązka kabli. Zwykle to oznacza totalną chałę bo brak szczelności lamp doprowadza do ich szybkiego zasyfienia w środku i zbierania wilgoci..

mylisz pojęcia....

ja nie mam zamiaru montować hidów z allegro... tylko ori całe lampy


(30-05-2014 23:14)marcyb3 napisał(a): [ -> ]wystarczy pozamieniać kable w kostce bo troszkę są inaczej , roboty na pół godziny


czyli napewno cana nie ma w alhambrze 2002r. lampy P&P tylko kwestia kabli? to jakby to było tak to ok, taką samą operację robiłem w a3
Konstrukcyjnie to takie samo auto jak golf 4 czy audi A3 pierwsze modele
Wtyczki do lamp xenon mają chyba pozamieniane piny albo coś jest inaczej połączone bo widziałem na all...o przejściówki ze zwykłych na xenon
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie