Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dobór lusterka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Muszę wymienić lusterko lewe kierowcy. Patrzyłem na różnych aukcjach i goście podają że lusterko ma 5 pinów, 7 pinów. O co chodzi z tymi pinami. Ja mam Sharana 97 VR6 z elektrycznymi, podgrzewanymi lusterkami. Jakie muszę wybrać lusterko aby pasowało do mojego auta?
Rzecz w tym czy lusterko ma być podgrzewane, regulowane elektrycznie czy też ewentualnie elektrycznie składane (chowane). Zależy jakie jest Ci potrzebne. Jeśli masz podgrzewane i el. regulowane to potrzebne Ci 7 pinów.
Lusterko mam regulowane elektrycznie i jest podgrzewane, natomiast chowane to jest ręcznie bo te po prawej stronie składa się ręcznie
Trochę namieszałem. W 97 roczniku nie montowano el. składanych lusterek. Chyba, że o tym nie wiem, to niech mnie koledzy poprawią.
Z tego co zrozumiałem to piny to ilość przewodów jaka wychodzi z lusterka?
Dokładnie tak. Ilość przewodów wpiętych w kostkę od lusterka. Sprawdź ile masz w starym.Smile
jak masz podgrzewane i elektryczne to masz 5 pinów. Byly składane od maja 1998 ale wtyczka była 12 pinowa.
Lusterko elektrycznie regulowane i podgrzewane potrzebuje 5 pinów.
Jeśli mamy lusterka z kierunkowskazem to jest jeszcze 6pin (napięcie na kierunkowskaz). Nie wiem jak ma się sprawa z ilością pinów przy innych opcjach. Podpowiem tylko, że każde lusterko tzn. z rocznika 1995-2010 założysz, bo wtyczka jest identyczna, różni się ilością pinów. Kable zawsze się zgadzają, czyli podgrzewanie i regulacja szkła będzie działać, nawet jak założysz do swojego auta lusterko z 2010r.
Tutaj też mniej więcej opisałem kostkę
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3437
(30-05-2014 09:33)DDiablo napisał(a): [ -> ]jak masz podgrzewane i elektryczne to masz 5 pinów. Byly składane od maja 1998 ale wtyczka była 12 pinowa.

Mój błąd. Sorry. Wszystko się zgadza, ma być 5 pinów. Chyba już za późno wczoraj było jak to pisałem. Sorki za wprowadzenie w błąd.
jak byś potrzebował lusterka mam dwa na zbyciu z po lifta czarny mat
Stron: 1 2
Przekierowanie