Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Analiza błędów. Sharan TipTronic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Andri

Witam Smile. W moim Sharanie po podłączeniu do kompa wywala błędy 00264; 00260; 00258; 00350; 00293. Proszę o pilną analizę Sad
Tak Ci tylko podpowiem, żebyś napisał co to za błędy, bo nikomu się za Ciebie nie będzie chciało szukać. Google Ci podpowie, chociaż pewnie komp Ci też wyrzucił. Jak napiszesz co to to pewnie ktoś pokojarzy fakty i coś tam zwrotnie dostanieszSmile
tu masz pierwszy: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00264 [/align]

Andri

Dzięki, jestem nowy na forum wiec troche zamieszania robie Big Grin. Mam pierwsze błędy rozpisane Smile.

00258-Przełącznik cewki 1-otwarty obwód lub skrót do uziemienia lub B+ (N89)

00264-P0748 Przełącznik cewki 4 – otwarty obwód lub skrót do uziemienia lub B+ (N91)

00260-P0758 Przełącznik cewki 2 – otwarty obwód lub skrót do uziemienia lub B+ (N89)

00293-P0705 Wielofunkcyjny przełącznik zakresu transmisji – usterka (wyjście PRNDL) (F125).

Te błędy znalazłem Rolleyes, jedynie nie moge znaleźć co oznacza kod błędu 00350 Huh. Dodam że mój sharanik jest z 2001 roku, 1.9 TDI 115 km, skrzynia tiptronic JC7 AG5. Ostatnio pojawił sie problem z biegiem wstecznym, tzn wczesniej po wbiciu wstecznego auto ruszało na wyższych obrotach a w ostatnich dniach wgl przestało reagować na wsteczny Angry poza świecącym sie światłem z tyłu. Myślę że ten kod błędu może być właśnie związany z tym Undecided
Przekierowanie