Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sharan 1.9 190 000 lub 174000 ODRADZAM!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

gdyby ktoś chciał wpaść na genialny pomysł i kupić VW Sharan z Żyrardowa komis lub właściciel o nr VIN WVWZZZ7MZ4V026079 niech da sobie luz auto mocno mocno kręcone.

Pozdro.

Dane szczegółowe na PW lub email.
A co ma POLICJA do licznika dopiero od niedawna przy badanich technicznych spisuja stan licznika wiec jak MASZ badania za tydzień i złe checi możesz jeszcze sobie pokręcić bez łamania prawa .
A możesz sobie kręcić ile chcesz. Nie możesz wprowadzać w błąd kupującego. Jeśli auto ma 200.000km to kupujący ma o tym wiedzieć, nawet jeśli na liczniku będzie 10km.
Scarpy a co to ma do mojego postu ja odpisałem na post wyżej Huh
Że możesz sobie kręcić licznik i co dwa dni i nic Ci nie zrobią, nawet jeśli wpisują to na przeglądach.
Fajnie by było jakby stan licznika pokrywał by sie z faktycznym przebiegiem samochodu,ale niestety tak nie jest, wiec pieprzyć przebieg,każdy madry kupuje samochód a nie stan licznika.Po ogladnieciu juz mniej wiecej mozna stwierdzic ile ma przejechane.
Dokładnie, chociaż znam osobę, która przez 30-40 tysięcy km potrafi doprowadzić auto do stanu agonalnego, wszelkie klapki powyrywane, przyciski w kluczyku czy inne takie gumowe poprzedziurawiane itd. Ja uważam, że może mieć 500.000, ale żebym wiedział że to auto tyle ma, a że teraz wszystkie auta w sumie kręcone, to nie zwracam uwagi na licznik, tylko na stan ogólny.
Przekierowanie