Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Temperatura oleju - wartości/wskazania/problemy ze wskaźnikiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
temperatury oleju nie podnosi się podczas pracy silnika co może być przyczyną? Gdzie szukać czujnika temperatury
Pomoże ktoś gdzie znajduje się czujnik temperatury oleju proszę o pomoc
Czujnik temperatury jest razem z czujnikiem poziomu.ten w misce
Ale czemu temperatura nie rośnie lekko się tylko poniesie przy przekręceniu kluczyka i koniec cały czas 60 65
zrób test zegarów VAG'iem - grupa 17 Instruments OUTPUT TEST
witam u mnie nie działało i trzeba było zmienic kodowanie licznika i hula teraz
Jak w tytule,problem z temperaturą oleju przy szybkiej jeździe,tak po 10 minutach na pedale.Myślę o wymianie chłodniczki oleju ale najpierw pytam.
[Obrazek: CDbcOh.jpg]
[Obrazek: 82zpFe.jpg]
Cześć wszystkim. W mojej Alhambrze 1.9 115 BVK nie działa pomiar temperatury oleju. VAGiem zrobiłem testy wskaźnika i działa w całej skali (można zegary wykluczyć). VAG pokazuje błąd czujnika (zwarcie do masy). Będę zatem sprawdzał okablowanie. Pytanie moje dotyczy samego czujnika. Czy przy tym silniku czujnik poziomu oleju pod miską olejową pełni również funkcje pomiaru temperatury czy może jest gdzieś ukryty inny czujnik tylko do pomiaru temperatury?
Nie ten w misce to od tych obu rzeczy jest.
Tak na marginesie to aż prosi się u Kolegi aktywować MFA.Takiw małe a cieszy .Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie