Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Automatyczna skrzynia biegów Jatco - szarpie/nie wrzuca biegów itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Sprzęgło wymieniłem, okablowanie również, sterownik sprawdzony na poprawne działanie i dalej szarpie. Błąd występuje nadal elektrozawór 10. Jeżeli ktoś wie w jaki sposób go zlokalizować to proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
sprawdź kable do skrzyni był jeden przypadek u znajomego gdzie wywalało błąd elektrozaworu a okazało się że przetarł się kabel we wiązce kabli która wchodzi do skrzyni . Ogólnie nic nie było widać do chwili gdy nie wyciągnięto cała wiązkę i sprawdzanie kabelek po kabelku.....kabelek przetarty był od peszla w którym była ułożona wiązka.
sprawdzę i dam znać,
tak od sprawdzenia wiazki sie zaczyna bo to podstawa. sprawdza sie w ten sposób ze sie odpina z obu końców wtyczki i mierniczkiem sprawdza sie ciaglosc przeowdów a pozniej czy nie ma zwary do masy i zwary do plusa. Mozna tez sprawdzic czy nie ma zwary tez miedzy żyłami.
powodzenia panowie w odnalezieniu przyczyny awarii , moja skrzynia zmienia biegi normalnie i rusza z 1. biegu na szczęście pozdrawiam
Przewody sprawdzone i przejścia są,( nawet podmieniłem drugą wiązkę kabli dla sprawdzenia), elektryk stwierdził, że padły dwa elektrozawory n93 i n283. Dosyć to dziwne że oba na raz, sprawdzaliśmy na krótko dla sprawdzenia i tylko te dwa nie działają, a reszta stuka. Zamówiłem i czekam. Dam znać jak wymienię czy działa, czy dalej szarpie.

Elektrozawory wymienione i dalej szarpie. Dopiero wymiana sterownika skrzyni pomogła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Temat uważam za zakończony. Auto śmiga.Idea
Od jakiegos czasu auto rzęzilo na pozycji P, wczoraj nagle przestało jakiechac ani na D ani na R i jest odgłos jakby wiertarki, jakieś pomysły?
wymiana lub naprawa skrzyni. Nikt wrozka nie jest zeby zgadnac co padło
Skrzynia robiona pół roku temu.
to masz gwarancje i niech poprawiaja.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie