Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dogrzewacz-Webasto Problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Maluch26

Witam. Mam problem z dogrzewaczem. Więc tak wszstko działa poprawnie dogrzewacz sie włącza przy mniejszych tempraturach,ale jest pewien problem mam dogrzewacz i Webasto mam zegar z 4 przyciskami kiedyś wcisnąłem przycisk grzania i po chwili na wyswietlaczu Climatronic'a miałem napis HE i zaczeło dmuchac ciepłym powietrzem do kabiny,ale po jakims czasie znowu chciałem to zrobic,ale włacza sie tylko dogrzewacz dymi a do środka nie wlatuje ciepłe powietrze ani nie ma napisu HE,co to może byc? Sad
Prawdopodobnie masz przepalone sitko w piecu, stad dymienie. Do sprawdzenia masz tez przy okazji swiece. Brak dobrego płomienia, piec sie nie ogrzewa i masz zimno w srodku.
Webasto nie bylo montowane w SGA. To jest Ebersprecher z funkcja ogrzewania postojowego.
Nie wszystkie myjki cisnieniowe to Karchery, a pieluchy to Pampersy. Tak samo nie wszystkie ogrzewania postojowe to Webasto.

Masz jeszcze w prawym gornym rogu strony opcje Szukaj. Tam wpisz sobie dogrzewacz i znajdziesz lekture na kilka dobrych minut, a takze numer do Stefano, ktory jest TheBeściakiem w tym temacie nie tylko na tym forum.
Musisz jeszcze zajrzec pod prog za kierowca, zeby dowiedziec sie co u Ciebie z piec siedzi, bo moze naprawde ktos tam zalozyl Webasto.

Maluch26

Ale jest to możliwe ze raz zadziałało ogrzewanie postojowe i był napis HE i nastepnym razem to sie zepsuło? Dodam ze właczyłem ogrzewanie postojowe jak było jakies 17 stopni czy moze to zelezec od tempratury?
Jeśli nie byłoby dobrego plomienia to i tak chyba napis na Climatronicu by sie pojawił?
Witam.Kolego Maluch mysle ze to kopcenie to byla tylko proba odpalenia pieca a nie normalna praca. Jak piec odpali to slychac jak by samolocik pod autem startowal. Zrob jak pisal kolega post wyzej a dokladnie wyjasni Tobie wszystko kolega Stefano-spec od piecy.
Jeśli masz jakikolwiek problem z picem naprawdę zwróć się do STEFANO. Miałem ból z piecykiem, zadzwoniłem (nr. gdzieś na forum) ustaliłem termin, pojechałem, piecyk hula tak jak trzeba.
Kolego patrz troche na daty bo piszesz byle pisac? Temat do stefano z nr telefonu jest jak byk.
Przekierowanie