Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przywieszka na lusterko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam! Mam pytanie czy widzieliście np. na alledrogo jakąś fajna przywieszkę na lusterko wsteczne. bo u mnie np. jak były święta wielkanocne miałem mały koszyczek przywieszony ,a teraz poszukuje czegoś fajnego.. a na kawałek papieru ,który wisi i pachnie...

Pozdrawiam, Sharuś Big Grin
My - pozostali uczestnicy ruchu drogowego - oraz Ty i Twoi pasażerowie, wszyscy będziemy bezpieczniejsi, jeżeli pod lusterkiem będziesz miał tylko czystą szybę.
no bez przzesady Smile to jest duże auto duza szyba itp. itd. Smile ja mam na lusterku kostki smycze zapachy i ogólny bajzel bo tak LUBIE Smile jak se coś dynda Smile i widze wszystko Smile kostki sa wiekowe i oklepane ale jakos są ze mna tyle lat Smile z auta do auta przezucane Smile
Ja na lusterku zawsze miałem okulary przeciwsłoneczne, ale jak wymieniłem na fotochrom, to już się nie mieszczą. Od iluś czasu dynda WunderBaum czarny/biały/niebieski Big Grin Tylko nie wieszaj wynalazków typu płyta CD, bo daje po oczach Angry
Ręcznik sobie powieś... Smile
Ja jak się wybieram na ryby,to zawsze wieszam tam ręcznik,a mydełko do schowka...
Oj tam oj tam, frajda jest większa jak zamiast dyndać................stoi Blush
heheh mamwi dobre Tongue płyta cd to chyba już zabroniona Tongue bo wiadmo lustro ... odbija ...
(24-04-2014 20:00)goozik napisał(a): [ -> ].....Ja jak się wybieram na ryby,to zawsze wieszam tam ręcznik,a mydełko do schowka...

A czemu nie dopisałeś po co tak robisz ? Może nie wszyscy wiedzą Smile
Nikogo to nie interesuje...
Zażartowałem, miałem tylko i wyłącznie na myśli znany dowcip - bynajmniej nie chciałem Cię urazić Smile
Zakładam bardzo rzadką potrzebę z dowcipu a życzę Ci żeby jej nie było Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie