Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Klamka zewnętrzna z tylnich drzwi na przednie/lewe/prawe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy są jakieś techniczne przeciwwskazania do zamontowania w drzwiach kierowcy klamki zewnętrznej z tylnych drzwi bez zamka. Otwieram auto z pilota , nie potrzebuję zamka..Czy jest to wykonalne???
Nie ma potrzeby wymieniać całej klamki bo wystarczy sama zaslepke na wkładkę wymienić.
muszę klamkę wymienić ponieważ pękł mi pazurek i klamka nie działa. Dla tego zastanawiam się czy mogę zamontować taką bez wkładki....
Mozesz kolego tylko gorzej jak padnie Ci bateryjka to nie otworzysz autka
zostaje zamek w klapie jeszcze Big Grin
(21-04-2014 19:12)sharan18 napisał(a): [ -> ]Mozesz kolego tylko gorzej jak padnie Ci bateryjka to nie otworzysz autka

U mnie od chyba jakichś 8 lat w sharanie żaden zamek nie dał się otworzyć ( a mam go 12 lat ) i nigdy mi bateryjka nie wysiadła( zresztą co za problem wymienić?) , chyba, że akumulator padnie to inna sprawa.
Chodzilo mi kolego o akumlator bo o bateryjce w pilocie to bym nawet nie pomyslal..
Witam mam pytanko czy będzie pasować klamka z prawego Tyłu na prawy przód SHARAN 1 rok 1998
Wejść ci pewnie wejdzie i może nawet otworzysz Dzwi nią. Problem bo nie będzie wkładki zamka także z kluczyka nie ,zamkniesz i nie otworzysz.
Przekierowanie