Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Światła do jazdy dziennej!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam Was wszystkich! Przepraszam za dłuższą nieobecność na forum! Argument: Brak czasu ,dużo pracy.

Postanowiłem teraz się skupić na forum i Sharanie. Nowy mod w nim a mianowicie nowe światła do jazdy dziennej! A przyczyniłem się do tego ,ponieważ w starych światłach padł mi jeden led i nie da rady było go już naprawić. Więc odkładałem to około 2 tyg, aż w piątek pojechałem do ASO zobaczyć co nowego. I zobaczyłem na ladzie jakieś ledy cena 280zł, kolega pokazuje mi je i wielkie wow od razu mi się spodobały tylko miałem dylemat czy będą pasować.. ale i tak je wziąłem , przyjeżdżam z ASO i pierwsze co to przymiarka czy pasują i wyszło na to ,że są idealne do Sharańczy mk2 , wyprofilowane końce tak samo. No to wyjeżdżam z garażu otwieram maskę wyciągam starą instalacje z ledów i szok jaka fuszerka zrobiona.. Ale trzeba się uczyć na błędach.. Poprowadziłem instalacje tak że nawet nie jest widoczna ,opaski elektryczne itp. dobra zajęło mi to z godzinę.. czas na zdjęcie starych lamp z kratek.. niestety musiałem użyć bosza cienka tarcza i wyciąłem to.. gość mi co to zakładał
zbezcześcił ,i kratki były popękane.. wycięte za dużo .. ale co zrobisz. Było minęło, założyłem na chromoniklowych śrubkach i nakrętkach. I jest to zrobione na spokojnie i nie na odwal się, a tak po za głównym wątkiem nie podobają mi się ledy ,które ledy kupują ,żeby tylko były.. Przykładowo Sharan a led wielkości 10cm ,który ledwo świeci, ale o gustach się nie dyskutuje. Wink Dobra! Teraz pokaże Wam jakie światła, i zdjęcia. Tongue

Tak było przed, ledy które były kupione na początku kiedy powstawały tego typu światła nie wiem, ale mają 2lata spokojnie i po tym padły.
[Obrazek: xhq6.jpg]

a tak jest od wczoraj. Big Grin
[Obrazek: wbkx.jpg]
[Obrazek: 9c5x.jpg]
[Obrazek: iv2m7.jpg]
[Obrazek: va0j.jpg]

Tutaj macie link: http://allegro.pl/nssc-swiatla-do-jazdy-...05132.html Zalety macie w linku na alledrogo.

Moim zdaniem nie jest to duża kwota za światła bo nie które są za 400zł a nie są takie "fajne".. Był u mnie dziś kolega Passatem B6 i tak mu się spodobały ,że miał wątpliwości jakie sobie kupić i już wie ,że kupi te.

Pozdrawiam Serdecznie! Sharuś.

ps. Życzę Wam Wesołych Świąt i Smacznego Jajka! Shy
mialem te swiatelka kolego tylko osadzilem wyzej w kratce i wygladaly super jak orginal..

http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=1565
Jak bym nie miał wyciętej dolnej kratki przez eletryka co zakładał pierwsze ledy też bym je założył u góry...;/
a Ty kolego nie z pod tarnowa bo widze ze podkladki pod tablice masz od gladysza?
zgadza się! Big Grin
ja też się nad nimi zastanawiałem ale idealnie nie świeciły na wprost to była jedno przeciw a dwa idealnie się nie komponowały z kratką, czyli nie było identycznego łuku jak w kratce dlatego zastosowałem trochę inne ledy a efekt widać na zdjęciach
[attachment=2629][attachment=2630]
Też ładnie ,ale mogłeś je u góry kratki zamontować. Ale o gustach się nie dyskutuje. Jak mi się marzą ksesony , w moich Shariku... Angel
(24-04-2014 17:31)Sharuś napisał(a): [ -> ]Jak mi się marzą ksesony , w moich Shariku... Angel
Troszkę $$$ i myślę, że nie więcej jak godzinka, dwie roboty i po krzyku Big GrinBig GrinBig Grin
Tylko skąd te $$$ prawda? Big Grin
no dokładnie ,a co ze spryskiwaczami i dziurami w zderzaku ? Musiał bym całe nowe lampy kupować?
(24-04-2014 18:45)Sharuś napisał(a): [ -> ]no dokładnie ,a co ze spryskiwaczami i dziurami w zderzaku ? Musiał bym całe nowe lampy kupować?

Możesz kupić z pobitymi kloszami, są takie same, środek tylko przełożysz. Spryski, niektórzy zakładają, niektórzy nie. Niektórzy kupują zderzak z dziurami inni wycinają. Dużo możliwości. Do sprysków trzeba jeszcze chyba inny zbiorniczek z tego co pamiętam. Dokładniej musiałbyś podpytać tych co to robili już, ja nie ten model i się nie zagłębiałem bardziej Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie