Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Opadający pedał hamulca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
mam taki problem gdyż go wcześniej nie zaobserwowałem opada mi pedał hamulca i niewidem czy to tak ma być,jeśli nie to co mam zrobić???
Pierwsze sprawdz czy masz płyn w zbiorniczku i odpowietrz układ hamulcowy,jak to nie pomorze to będziemy myśleć dalej.
Ps.
Uzupełnij profil bo nie wiadomo co i jak
Właśnie dzisiaj sprawdzałem płyn jest a układ też nie jest zapowietrzony
(14-04-2014 20:23)Patryk181 napisał(a): [ -> ]Właśnie dzisiaj sprawdzałem płyn jest a układ też nie jest zapowietrzony
Skąd wiesz że nie jest zapowietrzony?? Odpowietrzałeś???
Tak jak wymieniałem tarcze i klocki (tył i przód)
Ile tego płynu upuściłeś z jednego koła 10-15ml ??(to jest nic)pociąg co najmniej z 50ml.Może masz jakąś nieszczelność na cylinderkach (wyciek) , a może po prostu uszkodziłeś zacisk przy wciskaniu tłoczka.

centrino

Co znaczy stwierdzenie "opada pedał"??
- czy głęboko wchodzi podczas wciskania
- czy po ponownym naciśnięciu (raz za razem) jest wyżej
- czy po naciśnięciu i trzymaniu cały czas wciśniętego pedał powoli dochodzi do podłogi??
(15-04-2014 14:55)centrino napisał(a): [ -> ]Co znaczy stwierdzenie "opada pedał"??
- czy głęboko wchodzi podczas wciskania
- czy po ponownym naciśnięciu (raz za razem) jest wyżej
- czy po naciśnięciu i trzymaniu cały czas wciśniętego pedał powoli dochodzi do podłogi??

to trzecie Big Grin i właśnie niewidem czy to tak ma być czy nie.
(15-04-2014 13:06)Bogos napisał(a): [ -> ]Ile tego płynu upuściłeś z jednego koła 10-15ml ??(to jest nic)pociąg co najmniej z 50ml.Może masz jakąś nieszczelność na cylinderkach (wyciek) , a może po prostu uszkodziłeś zacisk przy wciskaniu tłoczka.

na pewno niema wycieku z cylinderek ale spróbuje jeszcze raz odpowietrz może to pomożeBig Grin

centrino

ABS, ESP??
Nic nie da odpowietrzanie , często przy wymianie klocków cylinderki są wciskane niewłaściwie i niestety pompa do wymiany Sad Przy naciśnięciu pedału nie ma prawa opadać !!
Stron: 1 2
Przekierowanie