Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Check brake pads
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Po pojawieniu się tego komunikatu wymieniłem klocki hamulcowe przód i tył i dodatkowo tarcze tył. Pomimo wszystko komunikat nadal się uruchamia przy każdorazowym odpaleniu. Podobno jest możliwość vagiem dezaktywacja tego komunikatu. Ktoś to robił?
Sprawdź kolego płyn hamulcowy czy masz stan

centrino

Ale czujnik klocków również wymieniłeś??
czujnika się nie wymienia
czujnik jest zatopiony w klocku
ja właśnie mam ten sam komunikat od kilku dni i jutro zaglądam do hamulców

centrino

No faktycznie, nie wymienia się.
Ale pewnie są również wersje bez czujników i kolega mógł kupić klocki bez czujników. A o takie rzeczy trzeba się pytać gdyż trzeba zakładać niewiedzę użytkowników.
Witam serdecznie sprawdzić trzeba kabelki pewnie jakiś się urwał co idzie do klocków ja tak miałem
klocki są założone z czujnikami, kabelki organoleptycznie od klocków do momentu gdzie są widoczne były sprawdzone i nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń, więc myślałem o dezaktywacji powiadamiania, gdyż czytałem gdzieś że vagiem jest taka możliwość.
Jak dobrze pamiętam to w zegarach vagiem można coś takiego wyłączyć.
widze że nie tylko u mnie taka przypadłość Smile bede szukał przyczyny jutro albo w niedziele
u mnie kończą się klocki z tyłu, zostało jeszcze ze 4mm ale już załapuje czujnik zużycia więc trzeba przymierzać się do wymiany
Stron: 1 2
Przekierowanie