Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: nawigacja mfd wersja D a DX - różnica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam jaka jest różnica w nawigacji MFD wersja D a DX
OE 3B0035191D
OE 3B0035191DX
Nie ma żadnej...-ta z "X" jest fabrycznie regenerowana.
(08-04-2014 22:12)goozik napisał(a): [ -> ]Nie ma żadnej...-ta z "X" jest fabrycznie regenerowana.



Gdyby nie było żadnej w salonie ASO nie rozróżniali by tych nawigacji.

Byłem w aso i cena nowej "DX" to koszt 5500zł netto a cena "D" to koszt 11000zł... czyli dwa razy więcej..
Jak sprzedają pompy wody czy koła dwumasowe to też są przecież regenerowane a jakoś ich nie odróżniają między sobą.
Zawsze przy wymianie pompy czy dwumasy stare części zabierają ewentualnie oddają ale trzeba zapłacić o około 200zł więcej wtedy.

Na moje pytanie skad taka roznica też nie umieli odpowiedzieć.


Dzięki Stasio ale juz znalazłem taką odpowiedź jak Twoja w necie. Niestety nie zbliża ona mnie wcale do odpowiedzi. Musiałbym miec w ręku taką nawigację aby sprawdzić jaki kod się w niej wyśiwetli. A ja muszę najpierw dokonać zakupu aby ją obejrzeć - w swojej okolicy nikt takiej nawi nie ma, więc musze kupić przez neta. A sam wiesz jakie jest prawo dot. rzeczy używanych - jak kupiłeś to już nie ma zwrotu.
Mam na luzie nawigację MFD z DX od Sharana, wersja D, najlepsza z wesji C, D i G.
Trzeba w niej wymienić laser, bo czyta tylko orginały map Smile
Jak ją chcesz to pisz na PW.
Pozdrawiam.
(09-04-2014 22:28)Stefano napisał(a): [ -> ]Mam na luzie nawigację MFD z DX od Sharana, wersja D, najlepsza z wesji C, D i G.
Trzeba w niej wymienić laser, bo czyta tylko orginały map Smile
Jak ją chcesz to pisz na PW.
Pozdrawiam.
masz to nadal ? Wink
Tak, mam Smile
Witam

Mam problem z spolszczeniem swojej navi jest to mfd dx wer.d.Niedawno ściągnąłem z chomika wypaliłem w clone cd i wszystko wydawało się instalować w navi jak trzeba ale po zakończeniu spolszczyła się niewielka ilość poleceń.Moje pytanie dlaczego? Może ktoś tak miał?
Proszę o podpowiedz co robię źle z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Witam dołączę się do tego tematu bo mam podobny problem też ściągałem z chomika polskie menu rozpakowałem i nagrałem na płytę TDK CDR przez nero9 na minimum obrotach.
navi nie czyta jej i teraz mam pytanie co zrobić z tym ? dołączam zdjęcie mojego navi . dodam ze jak wkładam oryginał cd vw mapę to lektor mówi mi po polsku ze mapa nie obsługuje tego rejonu czy to znaczy ze mam wgranego polskiego lektora ? proszę o pomoc i z góry dziękuje
A czy ta moja nawi to dx czy d ?
witam masz wersje D spróbuj nagrać clonem a co do lektora ktoś kiedyś wsadził płytę z polskim lektorem i został.
Dzięki wielkie pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie