Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Hak holowniczy - Koszt montażu do MKI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Panowie zielony jestem a nie znalazłem poradnika od zera. Jaki jest koszt montażu haka do naszych autek jak w temacie? Co zrobić aby te koszty zminimalizować. Można samemu? Jaki kupić - używkę, nówkę?
Jaki koszt wstemplowania do dowodu rej? Czy musi być papier od firmy montującej?
Zminimalizować można zakładając samemu nie trzeba mieć żadnego papieru z firmy montującej jak używany to przypilnuj żeby miał tabliczke znamionową no i homologacje a koszt na stacji to 35 zł a wbija w dowód Wydział komunikacji
Dokładnie,lepiej samemu.Ja kupiłem nówke hak,założyłem sam ,podpiołem światła z kolegą, podjechałem na stacje ,zapłaciłem pare groszy nie pamiętam być może te 35zł może 50, a w wydziale komunikacji chyba darmocha było.Smile
Niedawno przekładałem z mk1 hak do mk2 robota prosta koszt na stacji diag 35zł.
ja placilem okolo 240 za hak i 35 za przeglad.
poliftyu maja bez wycinania haki poza tym nie mozna zalozyc haka bez wypinanej kuli bo przepisy nie pozwalaja na takie wiec takich tez nie ma juz haków od kilku lat.
Używka czy nówka? te same pieniądze? W sklepie podpowiadają, że lepiej zamontowac używkę bo nie ma rzeźby. Zalezy mi także aby miał możliwie najwiekszy nacisk na kulę min 85kg (bagażnik rowerowy)
nowy bralem z hakpolu. Nie ma problemu z montazem i zajmuje okolo godziny. Nacisk jest chyba ten sam we wszystkich,
Wielkei dzieki Wesoł.. właśnie mam ten sam upatrzony. To biorę.
Potwierdzam, montowalismy juz pare razy haki z Hakpolu, tylko trzeba najlepiej brać takie z czterema wypuszczonymi blaszkami do przykrecenia małymi śrubkami całego zderzaka. Ostanio opanowalismy nawet montaż haka i zamontowanie z powrotem 'pancernej' belki pod zderzak, Niech zastanie i dodatkowo chroni nam pupę...

Jedyna uwaga do Hakpolu, wyrób bardzo słabo jest pomalowany, bo farbą kiepskiej jakości, trzeba samemu prysnać podkładem i uszczelnić jakąś nawierzchniową.

Pozdr.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie