Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Osłona tarczy hamulcowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

czytałem, że zawieszenie tylne w naszych sharanach jest takie samo, jak w T4. Czy osłony tarcz hamulcowych z T4 będą więc pasować do nas? Znalazłem w dobrej cenie takie osłony, a moje lada dzień nie będą się już nazywać osłonami...
Witam.Ja tego roku na wiosnę też wymieniałem osłony hamulców tył 2 sztuki i za jedną płaciłem 94 zł w serwisie VW w Świdnicy.
Też kupiłem oryginał za 94zł w serwisie VW.
To jest stary temat i pytałem kiedyś o osłony z T4, bo w UK w ogóle nie znalazłem do sharana, a do T4 tak i to taniej, niż te ori do sharana w Polsce. Nie ryzykowałem jednak i nie kupiłem ich wtedy.
Pierwsze słyszę aby od vw T4 pasowały osłony tarcz, mam obydwa auta i na pewno bym cos słyszał. Warto popytać w ASO. Lub poszukać w Etce.
No biorąc pod uwagę, że np. w VR6 z 4motion są z tylu te same tarcze hamulcowe co w T4...
To i może inne elementy są podobne.
By trzeba popytać w ASO,gdy ciezko mi powiedzieć ,ale zwrócę na to uwagę gdyz bede to konserwował w SGA.

pretor

Mam osłony tarcz tylnych jeszcze nie założone (moich nie da się odkręcić po dobroci), więc mogę wrzucić fotkę i wymiary jak chcecie Smile

Cytat:Osłona tylnej tarczy hamulcowej - VW Sharan 2001 - 2010 ; VW Transporter T4 1999-2004.
http://sklep.vwkim.pl/oslona-tarczy-hamulcowej.html

Można też luknąć na moje, bo próbowałem je już zdemontować ale się nie udało Confused
No patrzcie widocznie pasują tylko do MK2.
Witam.Z tego co widać na foto to osłony do MK-2 różnią się od osłon do MK-1-sharan Mk-1 od strony wewnętrznej osłony ma przyspawaną taką podwójną blachę do mocowania giętkiego przewodu hamulcowego-na tych osłonach z MK-2 tego nie widać.
Przekierowanie