Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wskażnik poziomu paliwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam kolegówSmile kupiłem 2 tygodnie temu Vw sharan 97 rok 1.9 tdi.Jestem zaniepokojony wskażnikiem paliwa ,gdyż po kupieniu go był blisko rezerwy postanowiłem zatankować go do pełna i weszło tylko 27 litrów.Na dzień dzisiejszy mam zrobione 160 kilometrów i mam pół zbiornika paliwa gdzie powinien ledwo drgnąć .Gdzie szukać problemu ?
najprawdopodobniej pływak.
to jest wymienne w jakis prosty spsów czy lepiej zbiornik ?
jak najłatwiej dojść do tego pływaka? prosze o pomoc
do pływaka dojdziesz najszybciej demontując wykładzinę za pasażerem i tam masz dekiel,musisz wyjąć fotele, odkręcić osłony plastikowe , podnieść wykładzinę i tam jest dekiel,ale żeby go odkręcić musisz odkręcić mocowanie fotela

[Obrazek: bf47962aa1e1.jpg]

kolego u mnie tez świrował wskaźnik ,ale po wyciągnięciu pływaka i wyczyszczeniu tego co pokazuje na zdjęciu wszystko wróciło do normy ,poniżej zdjęcia z mojej roboty

[Obrazek: 2bfbf6087ddc.jpg]

[Obrazek: b4612ce2f3ad.jpg]

wiec zacznij kolego od wyczyszczenia tego
dZiEki juTro spRóbuje ZObczymy co z TEgo będZiE Smile
Tak to prawda pływak się zawiesza w tych modelach szczególnie na powierzchni mocno pochyłej. Na spadach czyli góry.
u mnie to wskaźnik pokazuje jak mu sie podoba tzn co włącze zapłon to pokazuje inaczej. pomoże czyszczenie czy grubsza sprawa?
u mnie pomogło czyszczenie
[attachment=2623]jeszcze raz ja Smile dopiero dzisiaj zabrałem się za wymianę pływaka czyszczenie nie pomogło;( kupiłem na allegro pływak i okazał się inny niż mam, ma inną wtyczkę i ogólnie jest jakiś większy ale w otwór zbiornika pasuje (sprzedawca zapewnia ,że pasuje do mojego modelu 1.9 tdi 110 km rok 97 . Dla przykładu mam zdjęcie ja posiadam u siebie ten na zdjęciu po prawej natomiast kupiłem i wstawiłem ten po lewej ( przerabiałem wtyczkę).

I teraz pytanie zasadnicze czy bedzie dobrze pokazywał? Na razie na oko jest ok
Stron: 1 2
Przekierowanie